Slovensko

Ľudia si už myslia, že Matovič sa zamiloval do Pellegriniho a odkazujú mu toto

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Igor Matovič neustále pridáva príspevky na sociálnych sieťach. Na Facebook pridáva o veľa viac príspevkov, ako bežné pubertálne mladé dievča.

Z jeho Facebooku sme sa už mohli dozvedieť, že sa mu potia nohy a smrdia, čo mu pripravila žena na jedenie a najnovšie, čo mu doniesol Peter Pollák. K fotografii s vyšpúlenými očami Matoviča, pridal premiér k svojej fotografii aj kritický komentár na bývalého premiéra Petra Pellegriniho.

“ Peťo Pollák pozval na večeru … a kukajte ich v čom nám mušle donésli,) … pre tých, čo im nič dobré nie je – len sa nebojte, raz sa zase dožijete svojho premiérka, ktorý vás bude s jamôčkami v líčkach okrádať o miliardy … a vy budete môcť zase slastne pri tom vzdychať,) “ napísal Matovič.

Komentáre v diskusii na seba nenechali dlho čakať a ľuďom sa už nezdá, ako Matovič neustále, aj po tom, čo už je šéfom krajiny on, stále spomína na Pellegríniho. Niektorí si dokonca myslia, že Matovič sa do Pellegriniho zamiloval.

Peťo Pollák pozval na večeru … a kukajte ich v čom nám mušle donésli,) … pre tých, čo im nič dobré nie je – len sa…

Uverejnil používateľ Igor Matovic Štvrtok 16. júla 2020

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *