Ľudia prosili, aby sa spojili. Harabin však spomínal Hitlera - MAGAZÍN 1
Slovensko

Ľudia prosili, aby sa spojili. Harabin však spomínal Hitlera

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Očakávaná tlačová konferencia Štefana Harabina po výzve Mariana Kotlebu na spoluprácu však nedoniesla to, na čo všetci čakali.

Harabin rozprával o programe strany Vlasť . Vysvetľoval systém, ktorým chcem odpolitizovať justíciu a políciu.

Voliči však čakali odpoveď na Kotlebovu výzvu k spolupráci proti liberalizmu na Slovensku. Harabin odpovedal nejasne, ale povedal, že je pripravený na spoluprácu s každým, kto presadzuje rovnaké hodnoty a program ako jeho strana.

“Ja nikomu nekladiem žiadne podmienky, ani termíny, také veci robil v minulosti Hitler.” povedal na tlačovke Harabin. Myslel tým asi termín odpovede, ktorý mu dal Marian Kotleba, kedy pripomenul, že čas sa kráti a je pripravený sa spojiť.

Ľudia však v diskusii na Harabinovej stránke prosili, aby sa spojili a hovoria o tom aj komentáre tohto typu:

Harabin ku Kotlebovi dodal, že jeho osoba sa často prirovnáva s extrémizmom či fašizmom, ale on sám si nemyslí, že Kotleba je fašista a mnohé názory majú spoločné, ale sú medzi nimi zásadné rozdieli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *