Slovensko

Ľudia prosia Sulíka, aby to zastavil, ten sa nevie premiérovi dovolať

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Obmedzenia pohybu osôb spôsobili na Slovensku doslova katastrofu. Obrovské kolóny blokujú takmer všetky cesty a ľudia sú bezradní. Kriticky sa voči týmto opatreniam premiéra Matoviča ohradil aj jeho koaličný partner Richard Sulík, ktorého v komentároch ľudia prosia, aby s tým niečo urobil.

„Kvôli 800 mŕtvym na chrípku ročne si ekonomiku nelikvidujeme. Kvôli 500 nakazeným na koronu áno. Po celom Slovensku sa tvoria kilometrové zápchy na inak poloprázdnych diaľniciach. Zavreli sme desaťtisíce malých obchodov a vláda nie je v stave im ani len prispieť na nájomné.
Bohužiaľ, hodiny argumentovania na vláde a koaličnej rade nepomohli. Toto je šialené a musí to skončiť. Premiérovi sa žiaľ neviem dovolať.
Ospravedlňujem sa občanom, ktorí na ceste do roboty (čo sme ani len nezakazali), stoja hodiny v zápche. “ napísal Sulík na sociálnej sieti.

V komentároch pod príspevkom sa dočítame niekoľko správ od ľudí, ktorí doslovne prosia Sulíka, aby s tým niečo urobil.

„Pán Sulík prosím Vás robte s tým niečo! V Rakúsku je lockdown už štvrtý týždeň, všetko je tu veľmi dobre zorganizované, nariadenia majú hlavu a pätu, vidno, že vláda ma jasnú stratégiu a komunikácia je na veľmi profesionálnej úrovni. Neexistuje aby vznikol takýto chaos, aký sa deje momentálne na Slovensku. Ste hlas rozumu v tomto šialenstve.“ napísala Katarína.

Ďalšia diskutujúca Petra napísala: „Pán Sulík, za všetkých Slovákov Vás prosím. Robte s tým niečo. Zastavte ho. Prosím, prosím. On nás tu všetkých zachráni aj za cenu, že tu všetci skapeme.“

Ani túto správu sa nikdy nedočítate v médiách hlavného prúdu! Pomôžte nám preto udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *