Ľudia prichádzajú o prácu, opúšťajú nájmy, sú na dne a Matovič si sleduje komentáre ako puberťák

Nové opatrenia proti koronavírusu dostali stovky ak nie tisíce podnikateľov na kolená. Nedokázali udržať svoje prevádzky, platiť nájmy či zamestnancov. Za tento rok na Slovensku skončilo skoro tisíc reštaurácii a s nimi tisíce ľudí bez peňazí.

Najsilnejší muž na Slovensku, ktorý by mal ukázať, že to spolu naozaj zvládneme sa ale zakoktáva v Bruseli a rieši komentáre nahnevaných Slovákov na Facebooku.

Okrem toho, že Matovič blokuje všetkých, ktorí sa mu nepáčia, si dokonca vyberá aj komentáre, ktoré uverejní na svoj profil a ukazuje, kto ide proti nemu. Je toto ale normálne pán premiér? Veď Slovensko je na kolenách a vy si sledujete komentáre? Nerobia to náhodou pubertiačky?

Jeden z nahnevaných Slovákov napísal Matovičovi pod fotku, kde je premiér s nemeckou kancelárkou Angelou Merkelovou, že „pôjde dole“. Aj keď mal tento nepodstatný komentár len málo reakcii, Matovič si ho na dôležitom rokovaní v Bruseli všimol! To sa tam až tak nudí?!

Premiér tento komentár uverejnil na svojom profile a asi žiadal ľútosť od jeho fanúšikov. „Ďakujem za odkaz pod príspevkom o stretnutí s kancelárkou Merkel, ty “hrdina”:“ napísal premiér.

Pozrite si virálne video Igora Matoviča z Bruselu, ktoré sa stalo hitom: