Slovensko

Ľudia prichádzajú o prácu, opúšťajú nájmy, sú na dne a Matovič si sleduje komentáre ako puberťák

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Nové opatrenia proti koronavírusu dostali stovky ak nie tisíce podnikateľov na kolená. Nedokázali udržať svoje prevádzky, platiť nájmy či zamestnancov. Za tento rok na Slovensku skončilo skoro tisíc reštaurácii a s nimi tisíce ľudí bez peňazí.

Najsilnejší muž na Slovensku, ktorý by mal ukázať, že to spolu naozaj zvládneme sa ale zakoktáva v Bruseli a rieši komentáre nahnevaných Slovákov na Facebooku.

Okrem toho, že Matovič blokuje všetkých, ktorí sa mu nepáčia, si dokonca vyberá aj komentáre, ktoré uverejní na svoj profil a ukazuje, kto ide proti nemu. Je toto ale normálne pán premiér? Veď Slovensko je na kolenách a vy si sledujete komentáre? Nerobia to náhodou pubertiačky?

Jeden z nahnevaných Slovákov napísal Matovičovi pod fotku, kde je premiér s nemeckou kancelárkou Angelou Merkelovou, že „pôjde dole“. Aj keď mal tento nepodstatný komentár len málo reakcii, Matovič si ho na dôležitom rokovaní v Bruseli všimol! To sa tam až tak nudí?!

Premiér tento komentár uverejnil na svojom profile a asi žiadal ľútosť od jeho fanúšikov. „Ďakujem za odkaz pod príspevkom o stretnutí s kancelárkou Merkel, ty “hrdina”:“ napísal premiér.

Pozrite si virálne video Igora Matoviča z Bruselu, ktoré sa stalo hitom: