Ľudia ničia zábrany na hraničných priechodoch, ktoré zatarasila fašistická vláda (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Ľudia ničia zábrany na hraničných priechodoch, ktoré zatarasila fašistická vláda (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Totálne nezmyselné opatrenie vlády? Štát zatvoril malé hraničné priechody, bez ktorých ale Slováci musia prejsť aj o sto kilometrov na viac alebo vstať o tri hodiny skôr do práce.

Po celom Slovensku ľudia protestujú a zasahovať musela aj polícia. Brutálne zadržali poslanca ĽSNS Petra Krupu na hraničnom priechode Horné Srnie okres Trenčín. K celému incidentu sa vo videu vyjadril aj šéf ĽSNS Marian Kotleba. Kým vo videu vidíme poslanca, ktorý sa nijak nebráni a ľudia kričia, že nič neurobil, polícia tvrdí vo svojom stanovisku, že napadnutý bol práve policajt. Poďla miestnych obyvateľov chceli protestujúci svojpomocne odtiahnuť betónové zábrany, s ktorými im chcel pomôcť aj poslanec ĽSNS. Toho mal kolenom napadnúť policajt a vyprovokovať tak bitku. Polícia ale tvrdí úplný opak.