Slovensko

Ľudia nechápu nariadenia: 50 ľudí v malom kostolíku aj na obrovskom štadióne? Položíte túto krajinu!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Najnovšie nariadenia mali „ustúpiť“ športovým aj kultúrnym podujatiam. Dnes tak môžu prebehnúť, ale s maximálnou kapacitou a to 50 ľudí. Je jedno, či ide o hokejový zápas či omšu. Maximálny počet je 50 ľudí a počítajú sa všetci dokopy, hráči aj diváci.

To niektorým ľuďom nedáva zmysel a do Matoviča sa pustili priamo na jeho profile.

„Aký je rozdiel či tam je 50 alebo 200 ľudí pri dodržaní všetkých nariadení? Ako môžte posudzovať rovnako priestor štadiónu pre 10 000 ľudí s kostolom na dedine kam sa zmesti 30? Detto divadlá, koncerty, atď. Chápem, že je to pre vás omnoho jednoduchšie proste určiť hranicu 50 ľudí, ako si nad problém sadnúť a riešiť ho komplexne a individuálne a venovať tomu viacej času ako „dovolíme všade max 50″, ale je to riadny fail v konečnom dôsledku a šport aj kultúru to úplne zabije, a to v športe a kultúre nepracujú iba herci a športovci, ktorí živia rodiny, ale aj obrovské množstvo pridružených povolaní , úplná mimóza toto rozhodnutie, hlavne že v Kauflande môže byť ľudí aj 200 bez problémov…“ napísal nahnevaný diskutujúci.

„Klasická hokejová zostava jedného tímu obsahuje štyri päťky a dvoch brankárov. Čiže 22 hráčov. Realizačný tím pozostáva s hlavného trénera a dvoch asistentov. Prítomní sú aj minimálne dvaja kustódi (maséri), lekár a tréner brankárov. Vedúceho mužstva či videoanalytika tentoraz škrtneme. Už takto sa dostávame na číslo 29 ľudí. A teraz príde novinka pre pánov M&M – hokej hrajú až dva tímy! Čiže to už máme 58 ľudí. Menovať teda štvoricu rozhodcov, delegáta, časomeračov, hlásateľa, záchrannú službu, rolbára, správcu haly, vrátnika, upratovačky či usporiadateľov už teda ani nemusíme.“ píše HOKEJ.sk

„Vy túto republiku položíte na kolená úplne. Úbohé, osobne som z Vás sklamaný. Prenechajte kompetencie o rozhodovaní čo bude s touto republikou niekomu inému, lebo toto bude mať katastrofálne následky a to nám nepomôžu ani tie eurofondy ktoré bude mať na starosti bábkoherec.“ napísal ďalší Matovičovi.

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme