Ľudia natočili armádu smerujúcu do Bieloruska. Posiela Putin podporu Lukašenkovi?!

Niekoľko svedkov si všimlo veľké kolóny neoznačených nákladných aút na ceste z Mosky a Petrohradu do Bieloruska. Svedkovia sa domnievajú, že má ísť o Putinovu armádu.

Kolóna obsahovala niekoľko nákladných vozidiel typu Kamaz a Ural identických s ruskou národnou gardou. Svedkovia napočítali 30 vozidiel čo môže byť až 600 ľudí (vojakov).

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

„9 deň bieloruskej revolúcie Putinovho režimu sa pripravuje na intervenciu v susednej krajine, ktorá sa vzbúri proti diktátorovi“ napísal novinár Julian Röpcke na twitteri.

Či ide skutočne o ruskú armádu nevieme s určitosťou potvrdiť, no sled posledných udalostí ukazuje, že zaslanie ruskej pomoci bielorusku môže byť skutočnosťou.

Alexander Lukašenko, vodca Bieloruska, ktorý tvrdí, že zvíťazil v sporných prezidentských voľbách, v sobotu uviedol, že Vladimir Putin mu v prípade potreby prisľúbil, že v prípade potreby pomôže zaistiť bezpečnosť Bieloruska. Informovala o tom štátna tlačová agentúra Belta.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353