Ľudia natočili armádu smerujúcu do Bieloruska. Posiela Putin podporu Lukašenkovi?! - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Ľudia natočili armádu smerujúcu do Bieloruska. Posiela Putin podporu Lukašenkovi?!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Niekoľko svedkov si všimlo veľké kolóny neoznačených nákladných aút na ceste z Mosky a Petrohradu do Bieloruska. Svedkovia sa domnievajú, že má ísť o Putinovu armádu.

Kolóna obsahovala niekoľko nákladných vozidiel typu Kamaz a Ural identických s ruskou národnou gardou. Svedkovia napočítali 30 vozidiel čo môže byť až 600 ľudí (vojakov).

“9 deň bieloruskej revolúcie Putinovho režimu sa pripravuje na intervenciu v susednej krajine, ktorá sa vzbúri proti diktátorovi” napísal novinár Julian Röpcke na twitteri.

Či ide skutočne o ruskú armádu nevieme s určitosťou potvrdiť, no sled posledných udalostí ukazuje, že zaslanie ruskej pomoci bielorusku môže byť skutočnosťou.

Alexander Lukašenko, vodca Bieloruska, ktorý tvrdí, že zvíťazil v sporných prezidentských voľbách, v sobotu uviedol, že Vladimir Putin mu v prípade potreby prisľúbil, že v prípade potreby pomôže zaistiť bezpečnosť Bieloruska. Informovala o tom štátna tlačová agentúra Belta.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *