Ľudia ľutujú, že volili Matoviča: "Správate sa ako 15 ročná youtuberka! Viacerí ľutujeme, že sme vás volili!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Ľudia ľutujú, že volili Matoviča: “Správate sa ako 15 ročná youtuberka! Viacerí ľutujeme, že sme vás volili!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nový premiér Igor Matovič, ktorý ani sám neveril, že sa môže stať premiérom je známy svojim aktívnym informovaním o naozaj všetkom na sociálnych sieťach.

Tentokrát sa chcel pochváliť nemeckou kancelárkou Angelou Merkelovou:

“Dnes sme mali videosamit V4 s Nemeckom … koho “svatý obrázek” to má Angela Merkel na stole pred sebou?… bolo to príjemné a konštruktívne “stretnutie”.” napísal Matovič k fotografii nemeckej kancelárky.

Premiér sa chcel asi pochváliť, že na stole je jeho podobizeň, na ktorú sa pozerá samotná vodkyňa Nemecka.

Takéto príspevky však ľudia okamžite odsúdili a komentáre v diskusii ukazujú, že ľudia ľutujú, že Matoviča volili a dokonca aj to, že presviedčali ostatných, aby mi dali vo voľbách hlas.

Vybrali sme pre vás niektoré komentáre z príspevkov Igora Matoviča, ktoré ho naozaj nepotešia.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *