Politika

Ľudia ľutujú, že volili Matoviča: „Správate sa ako 15 ročná youtuberka! Viacerí ľutujeme, že sme vás volili!“

Nový premiér Igor Matovič, ktorý ani sám neveril, že sa môže stať premiérom je známy svojim aktívnym informovaním o naozaj všetkom na sociálnych sieťach.

Tentokrát sa chcel pochváliť nemeckou kancelárkou Angelou Merkelovou:

„Dnes sme mali videosamit V4 s Nemeckom … koho “svatý obrázek” to má Angela Merkel na stole pred sebou?… bolo to príjemné a konštruktívne “stretnutie”.“ napísal Matovič k fotografii nemeckej kancelárky.

Premiér sa chcel asi pochváliť, že na stole je jeho podobizeň, na ktorú sa pozerá samotná vodkyňa Nemecka.

Takéto príspevky však ľudia okamžite odsúdili a komentáre v diskusii ukazujú, že ľudia ľutujú, že Matoviča volili a dokonca aj to, že presviedčali ostatných, aby mi dali vo voľbách hlas.

Vybrali sme pre vás niektoré komentáre z príspevkov Igora Matoviča, ktoré ho naozaj nepotešia.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

8 Replies to “Ľudia ľutujú, že volili Matoviča: „Správate sa ako 15 ročná youtuberka! Viacerí ľutujeme, že sme vás volili!“

 1. Tak vám treba, čo ste ho volili, nemali ste svoj rozum?Nevideli ste kto je zač, veď ako poslanec sa už správal ako …….stvaral v parlamente kúsky,ktoré nemajú nič spoločné s inteligenciou, normálnym rozumom a politickou kultúrou a dali
  ste mu hlas……?
  Ešte by nás mohli zachrániť predčasné voľby , preč s terajšou
  koalicnou garniturou.
  Slnieckari a liberáli nič dobré pre nás
  neurobia . A po predčasných voľbách preč z EU lebo ináč bude ešte horšie !!!!!!

 2. Čo tak napísať aspoň jeden článok o tom, koľko zomrelo ľudi na koronu na Slovensku, koľko v iných štátoch, prepočítať to na Slovensko?
  Ja som len rád, že Uhrík je mentálne v poriadku. Inak celé ĽSNS sa správa ako psychopati zavretí na psychiatrií.
  Matovič má moju plnú podporu!
  Ale zas, keď niekto má potrebu popierať existenciu HIV za komunistov… a nemá inú tému, len byť proti všetkému.

 3. Voliči OĽANO, vaša ľútosť už nenapraví škody na štáte a národe. Začnite používať rozum, logiku, prácu s faktami, hlavne pred voľbami. Začnite definíciou, čo je to fakt, aký je rozdiel medzi vedieť a veriť. Tu uvedené platí aj pre voličov podnikateľov iných strán. Kádre na Slovensku chýbajú, lebo to niekomu vyhovuje, kariérny politici fungujú len smerom priateľstva s USA, nie k Rusku a už vôbec nie priateľstva k vlastnému národu.
  Nevoliť znamená tiež vyjadriť svoj názor, že odmietate úzákoniť moc podvodníckych politikov v štáte. Vážení voliči, už 30 rokov si volíte svoju stále horšiu budúcnosť a ešte si ju horšiu voliť budete, až skončíte ako bioroboti v NWO! Lebo nepoužívate rozum pre svoju lepšiu budúcnosť, lebo veríte.

 4. Have you ever thought about creating an e-book or guest authoring on other sites? I have a blog based upon on the same topics you discuss and would love to have you share some stories/information. I know my viewers would enjoy your work. If you’re even remotely interested, feel free to shoot me an e-mail.|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *