Spoločnosť

Lucia sa šla pozrieť na míting ĽSNS. Rómovia si ju odchytili a zažila peklo! Ťahanie za vlasy a nadávky

Na míting Ľudovej strany Naše Slovensko len tak ľahko nezabudne mladá Lucia s priateľom, ktorá sa išla spolu s ním pozrieť na kandidátov Kotlebovej strany. Na tomto mítingu boli aj demonštranti, ktorých zvolávajú liberáli z koalície PS/Spolu, ale podporujú ich v protestoch proti mítingom ĽSNS aj kandidáti strany Andreja Kisku či Matoviča.

Do Martina prišli protestovať proti mítingu ĽSNS liberáli spolu s Rómami, ktorí si vytypovali mladú Lucku s priateľom. Najprv po nich ešte na mítingu kričali, že sú skur*vení fašisti a potom sa situácia po skončení mítingu zmenila pre mladý pár na peklo!

„Vybrali sme sa do Galérie (nákupné centrum) do Billy, kúpiť si nejakú vodu. Už keď sme tadiaľ prechádzali, bolo okolo nás veľa Rómov, ktorí po nás zazerali. Keď už sme boli pri pokladni, zrazu k nám dobehli dve Rómky a začali na môjho priateľa kričať, že je citujem „skurvený fašista“ a že im ukazoval fakera. Všetci sme ostali nechápavo stáť…“ opisuje situáciu Lucia.

Následne po tomto konflikte prišlo aj k fyzickému napadnutiu, kedy rómske ženy začali do Lucii strkať a ťahať ju za vlasy.

„V tej chvíli naňho začala jedna z nich opäť kričať „čo sa smeješ, ti prijebem!“. V tom, ako je to u Rómov známe, sa tam zbehlo ďalších 20 a začali do nás skákať. Môjho priateľa a mojich dvoch kamarátov začali chytať za bundy a vyhrážať sa im, že ich zbijú, zabijú a že si na nich počkajú von. Keď sa chytil môjho priateľa, postavila som sa pred neho so slovami „čo to má akože znamenať?!“. V tej chvíli sa proti mne rozbehla Rómka a z boku ma stiahla za vlasy.“

Prečítajte si celú spoveď v príspevku nižšie:

68 Replies to “Lucia sa šla pozrieť na míting ĽSNS. Rómovia si ju odchytili a zažila peklo! Ťahanie za vlasy a nadávky

 1. Je to hrozne ako progresivci zradikalizovali ciganov voci majorite…v takomto pripade treba vytiahnut mobil a nahravat a su bez sanci….ak o tom nikto nechce pocut tak to dat aspon na siet a mozno sa toho niekto chyti.

 2. To ako Kiska, Truban ci Bihariova postvali, vyhecovali a zradikalizovali ciganov voci slovakom by malo byt vyhlasene za trestny cin vyvolavania obcianskej vojny…to sme tu este nemali aby strany PS, za ludi ale aj KDH pouzivali etnicku mensinu ako nastroj teroru voci vacsine…to je najzvratenejsi a najotrasnejsia kampan v podani tychto stran aka tu kedy bola.

  1. To netreba davat na siet, my co sme tu, my to vieme ale tých ľudí co tu nie su vela ovplyvňujú, co davaju v Tv, to trebalo zverejnit…ja som nevidela ani jednu reportaz, kde by to ukazali, ako strana Kisku, ps-spolu postvali romov a zasiali v nich nenavist proti LS NS a ich simpatizantom, ako v pripade Lucie…a pritom tí romovia ani nevedia co cinia… cele zle 😐

 3. Takto vyzerá liberálna demokracia z dielne
  kompany: Truban, Kiska, Bebkavy,Bihariova
  a im podobní.
  Tito chcú nám vládnuť? Ved nás nechajú neprispôsobivým vyhnať z našich domovov
  a zbiť na ulici len preto nesúhlasíme s ich
  názormi.Toto chcete Slováci?
  Nesmieme to dopustiť…..preto voľte
  24.

 4. na tej to fotografii sa nachadza moja rodina ktora stim nema nic spolocne tak nechamep ako mozu zverejnit ich foto bez akeho kolvek suhlasu teras sa kazdi nanich pozera cez prsty len kvoli tomuto clanku

 5. To netreba davat na siet, my co sme tu, my to vieme ale tých ľudí co tu nie su vela ovplyvňujú, co davaju v Tv, to trebalo zverejnit…ja som nevidela ani jednu reportaz, kde by to ukazali, ako strana Kisku, ps-spolu postvali romov a zasiali v nich nenavist proti LS NS a ich simpatizantom, ako v pripade Lucie…a pritom tí romovia ani nevedia co cinia… cele zle 😐

  1. To aby mohla být strana LSNS ve vládě musí chtít hlavně voliči a to v co největším množství.Jenom tak je možné si vydobýt pořádek a slušný život bez napadání cikány,teplouši a anarchisty.Lidé se jim musí už konečně postavit.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *