Lučanský bol tvrdý človek, neverím, že ho 3-týždňová väzba zlomila, reaguje jeho blízka kolegyňa - MAGAZÍN 1
Slovensko

Lučanský bol tvrdý človek, neverím, že ho 3-týždňová väzba zlomila, reaguje jeho blízka kolegyňa

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V televízii TA3 sa pýtali bývalej blízkej kolegyni generála Milana Lučanského na to, aký to bol človek. Prokurátorka Viera Sokirková povedala pre TA3, že Lučanský bol veľmi sebavedomí, tvrdý a rozumný človek.

Jeho bývalá kolegyňa hovorí o tom, že Lučanský si prešiel niekoľkými funkciami a musel byť veľakrát psychologicky vyšetrovaný a nikto za tú dobu nepovedal, že by bol labilný alebo mal samovražedné sklony.

Sokirková ďalej upozorňuje na to, že Lučanský bol vo väzbe len od 3.decembra, čo je veľmi krátka doba a dobre väzenské prostredie poznal. “On sa ešte ani nestihol brániť voči tomu, čo sa mu kladie za vinu…()… on mal ešte možnosť vystúpiť na súde a brániť sa.” bývalá kolegyňa nechce veriť tomu, že by človeka, akým bol Lučanský, trojtýždňová väzba zlomila.