Lučanský bol tvrdý človek, neverím, že ho 3-týždňová väzba zlomila, reaguje jeho blízka kolegyňa

V televízii TA3 sa pýtali bývalej blízkej kolegyni generála Milana Lučanského na to, aký to bol človek. Prokurátorka Viera Sokirková povedala pre TA3, že Lučanský bol veľmi sebavedomí, tvrdý a rozumný človek.

Jeho bývalá kolegyňa hovorí o tom, že Lučanský si prešiel niekoľkými funkciami a musel byť veľakrát psychologicky vyšetrovaný a nikto za tú dobu nepovedal, že by bol labilný alebo mal samovražedné sklony.

Sokirková ďalej upozorňuje na to, že Lučanský bol vo väzbe len od 3.decembra, čo je veľmi krátka doba a dobre väzenské prostredie poznal. „On sa ešte ani nestihol brániť voči tomu, čo sa mu kladie za vinu…()… on mal ešte možnosť vystúpiť na súde a brániť sa.“ bývalá kolegyňa nechce veriť tomu, že by človeka, akým bol Lučanský, trojtýždňová väzba zlomila.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353