Lučanského nemal rád, ale bojí sa, že pri tejto vláde sa spravodlivosti nikto nedovolá

Poslanec ĽSNS Milan Mazurek bol hosťom v diskusnej relácii portálu Kulturblog.sk, kde sa vyjadril na tému Milana Lučanského.

Relácia bola vysielaná v deň, kedy sa mal Milan Lučanský pokúsiť o samovraždu a bol v kóme. Mazurek v relácii tvrdí, že nikdy nemal k bývalému policajnému prezidentovi sympatie, no myslí si, že každý má právo na spravodlivý súd.

Poslanec si myslí, že nám vládnu skazené ľudské bytosti a neverí verzii, že sa Lučanský sám zavraždil. Podľa Mazureka mal Lučanský množstvo informácii na množstvo vplyvných ľudí.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353