Slovensko

ĽSNS budú iniciovať preplácanie všetkých nákladov pre malých podnikateľov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Vyhlásil to Marian Kotleba dnes v mimoriadnej relácii V PRVEJ LÍNII internetového rádia Slobodný vysielač, kde sa s moderátorom Borisom Korónim v diskusii stretli opoziční poslanci NRSR za politickú stranu ĽSNS Marian Kotleba, Rastislav Schlosár a Tomáš Taraba. Ako ďalej podotkol poslanec NRSR Tomáš Taraba, ide o najviac ohrozenú vrstvu obyvateľstva.

„Budeme trvať na tom, aby boli malým podnikateľom a živnostníkom preplatené všetky náklady strát vyplývajúcich z núteného uzavretia prevádzok.“ Jedná sa o úhrady nájmov, energií a ostatných nákladov, ktoré súvisia s ich podnikaním ako aj o úhrady všetkých strát.

Ako ďalej diskutujúci uviedli, je možné, že bude z čoho preplácať, keďže máme informácie o pomoci ECB (Európska centrálna banka), o ktorej informoval premiér Matovič. Tá poskytne Slovensku pôžičky údajne za veľmi výhodných podmienok a úrokových sadzieb. ECB si dala za úlohu počas najbližších dvoch týždňov dodať únii viac ako 800 miliárd voľnoobežných EUR.

T.R.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *