Politika

ĽSNS budú iniciovať preplácanie všetkých nákladov pre malých podnikateľov

Vyhlásil to Marian Kotleba dnes v mimoriadnej relácii V PRVEJ LÍNII internetového rádia Slobodný vysielač, kde sa s moderátorom Borisom Korónim v diskusii stretli opoziční poslanci NRSR za politickú stranu ĽSNS Marian Kotleba, Rastislav Schlosár a Tomáš Taraba. Ako ďalej podotkol poslanec NRSR Tomáš Taraba, ide o najviac ohrozenú vrstvu obyvateľstva.

„Budeme trvať na tom, aby boli malým podnikateľom a živnostníkom preplatené všetky náklady strát vyplývajúcich z núteného uzavretia prevádzok.“ Jedná sa o úhrady nájmov, energií a ostatných nákladov, ktoré súvisia s ich podnikaním ako aj o úhrady všetkých strát.

Ako ďalej diskutujúci uviedli, je možné, že bude z čoho preplácať, keďže máme informácie o pomoci ECB (Európska centrálna banka), o ktorej informoval premiér Matovič. Tá poskytne Slovensku pôžičky údajne za veľmi výhodných podmienok a úrokových sadzieb. ECB si dala za úlohu počas najbližších dvoch týždňov dodať únii viac ako 800 miliárd voľnoobežných EUR.

T.R.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

4 Replies to “ĽSNS budú iniciovať preplácanie všetkých nákladov pre malých podnikateľov

 1. Zase to myslia s ľuďmi dobre len tí zlí fašisti však?No kde sú tí dobrí
  liberáli ktorých ste si zvolili?
  Konečne sa zobuďte Slováci a nenechajte sa viesť bratislavčanmi
  čo nepoznajú reálny život na Slovensku lebo maximálne boli smerom m na východ v Tatrách…..

 2. Máte blokovaný vstup do TV? Ak áno, potom oznamujete pravdu a tá je neprijateľná pre bývalú i súčasnú vládu. Ako sa hovorí : rozbehnutý vlak pokračuje!
  Žiadna zmena, iba k horšiemu, nakoľko majú vyskúšané koľko slovač znesie!!!!

 3. Uvidíme, ako na to bude reagovať vláda. Či si tento návrh neprisvojí? To ukáže až čas. Ale čo si ľudia zvolili, tak to teraz majú. Môžu nadávať ak sami sebe. Ešte, že ja som mimo. Ja môžem povedať, že moje svedomie je čisté. Ja som toho šaša a jeho suitu nevolil. Ja som sa chvála Bohu nezrazil s koňom. Môj úsudok bol preto dobrý. Teraz sa vážení pripravte na cirkus. V podstate sa už začal. Mat_ovič v priamom prenose klame na tlačovkách a jeho klamstvo už odhalil aj jeden z jeho ministrov, ako povedal poslanec za Stranu Smer SD Ra_ši. Jedná sa konkrétne o skladoch a zdravotníckom materiáli. Ďalší s de. Bilov Su_lík, bol druhý na rane čo sa predviedol, že nerozozná Slovenské lietadlo od Ukrajinského. A takýto hlupáci nám tu vládnu!!! Nepozná zrejme národné farby, ktoré tieto dva stroje majú na svojom trupe. Bozkávanie mikrofónu mu ale zato ide, čo poviete? Týmto predbehol aj kapitána Dan_ka!!! Zrejme musel byť nafetovaný, keď také niečo urobil v priamom vysielaní, ha, ha, ha … a s takýmito ľuďmi šašo z Trnavy, Mat_ovič ide zachraňovať Slovensko? Tomu vy veríte? Tak potom milí voliči koalície, ste podľa môjho skromného úsudku ešte sprostejší, ako som si myslel. Mysleniu zdar!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *