Líviu vytláčal a vešal na ňu dúhovú vlajku. Kto je tento agresor? No jasné! Čaputovec z PS! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Líviu vytláčal a vešal na ňu dúhovú vlajku. Kto je tento agresor? No jasné! Čaputovec z PS!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Youtuberka a aktivistka Livia natočila video na Dúhovom pochode LGBTI komunity v Košiciach, kde sa však v polovici reportáži objaví mladý človek, ktorý začne Lívii brániť v jej pýtaní sa otázok.

Tento človek je Dominik R., ktorý patrí do Mladých Progresívcov, čo je odnož politickej strany Progresívne Slovensko. Najprv vo videu začne Lívii fyzicky svojim telom zavadzať a potom ju prenasleduje a hovorí ľuďom, aby neodpovedali na otázky. To je tá liberálna tolerancia? Však Lívia sa ich len pýtala na názor, za ktorý prišli pochodovať. Okrem toho, na tieto pochody si pýtajú peniaze od štátu, tak by mali hrdo hlásiť svoj názor a nie sa zaň hanbiť a ignorovať.

Dominik však neprestáva a Líviu začne prenasledovať až sa rozhodne, že dúhovou vlajkou začne zakrývať (asi v rámci jeho liberálnej tolerancie) kameru a samotnú Líviu. (Vo videu v čase 17:42)

Lívia sa ho aj po tom všetkom slušne spýtala, prečo na ňu vešia vlajku a prečo nechce diskutovať, keď si myslí, že má pravdu. Dominik však dokázal len stále tlačiť dúhovú vlajku pred kameru.

Nemôžme sa však čudovať. Dominik patrí k Progresívnemu Slovensku a túto stranu a ich akože liberálnu (v skutočnosti totalitnú) ideológiu sme už dávno všetci prekukli a takýto Dominik je toho skvelým príkladom.

My ale nebudeme ako oni a jeho celé meno ani profil neukážeme. Tak ako to robí napríklad pán Benčík na Denníku N, vďaka ktorému už malo veľa ľudí strach a problémy.