Spoločnosť

Lívia vypovedala na NAKA, lebo kritizovala pedofilov! Pozrite si, o ktoré videá ide

Mladá aktivistka Lívia, ktorá kritizovala vo svojich videách mužov v erotickom ženskom prádle, či dokonca pedofilov, bola predvolaná na NAKU, kde musela vypovedať. Lívia tvrdí, že niekto po nej ide a vadí mu, že kritizuje tieto formy sexuality.

„Bolo mi povedané, že mnohým ľuďom naozaj táto kritika veľmi vadí a snažia sa, aby som mala problémy. Na NAKA neustále prijímajú ďalšie a ďalšie sťažnosti.“ hovorí Lívia.

ŠÍRTE S NAMI SPRÁVY, KTORÉ ĽUDIA V MÉDIÁCH HLAVNÉHO PRÚDU NIKDY NEUVIDIA! Pomôžte nám šíriť naše články! Zdieľajte aspoň jeden náš článok denne a pošlite ho aspoň trom kamarátom na internete. Pomôžete nám tak šíriť správy, ktoré nikdy v médiách hlavného prúdu neuvidí bežný človek. Ďakujeme! Spolu otvárame ľuďom oči!

Líviu predvolali za tieto videá:

109 Replies to “Lívia vypovedala na NAKA, lebo kritizovala pedofilov! Pozrite si, o ktoré videá ide

  1. Moc jsi mě potěšila svým rozumným názorem vzhledem k Tvému mládí.Moc bych si přál aby jsi strhla lavinu.Myslím v dobrém smyslu.Ještě jednou děkuji-Franta

 1. Livka, nič sa neboj ! … Liberáli robia len to, čo musia – v podstate sú to zmanipulovaní „chudáčikovia“, lebo nevedomky plnia nariadenia a príkazy globalistov zo satanskej Vyššej lóže Ameriky.
  Však vieme odkiaľ vietor fúka… ! … Ryba smrdí od hlavy a títo na pride sú už iba okraj chvostovej plutvy !
  Ak to bude takto pokračovať, táto skazená „civilizácia“ skončí ako Sodoma-Gomora, lebo sa stavia proti Božím Zákonom – proti Zákonom Stvoriteľa, platným v celom Univerze !

 2. Toto mi naháňa skutočný strach a je mi zle ,že skutočne niekto obhajuje pedofilov. Deti su ten najzraniteľnejší článok spoločnosti a keď nedostanú ochranu a výchovu, nevyrastu v tradičnej milujúcej rodine,je to koniec celej spoločnosti

 3. Je príjemné vidieť, že sa medzi našimi mladými nájdu aj takýto ako Lívia, ktorí sa držia zdravého rozumu a nepodľahnú zvrátenej propagande liberálnych slniečkárov. NAKA by mala takýchto ľudí chrániť a nie sa k nim správať ako tajná polícia za socializmu.

 4. Tak NAKA obhajuje pedofilov .a vám to už úplne všetkým drbe?veľmi zle zvolený názov článku . Pôjde tam zasa tupana za ohováranie NAKA aj pokutka bude

 5. Kiež by boli vsedci mladý ľudia tak uvedomely ako táto slečna…. Určite ju nemajú za co súdiť, a okrem toho aká to je demokracia že za vyjadrenie názoru je človek súdený?

 6. „Od 11. do 29. júla 2011 zasadal v Ženeve 102. Výbor OSN pre ľudské práva. Bolo na ňom prijaté rozhodnutie, záväzné pre všetky štáty, ktoré podpísali Dohovor o ľudských právach, teda aj pre nás. V spomínanom prípade sú relevantné články 9 a 10, garantujúce každému človeku vyjadrovanie svojej mienky bez ujmy aj zastávanie akéhokoľvek názoru bez donútenia. Dôležitý je však aj článok 49, podľa ktorého môže každý vyjadrovať názory na historické skutočnosti podľa vlastného úsudku.

  Za zmienku pritom stojí fakt, že Slovenská republika tento dohovor doteraz nepreložila do slovenského jazyka. Považuje totiž za zbytočné inkorporovať ho do nášho právneho poriadku z dôvodu jeho odmietnutia. Nedopátral som sa však, konkrétne čieho odmietnutia sa obáva.

  Pri ochrane práva vyjadrovať názory bez ujmy nepovoľuje pakt nijakú výnimku ani obmedzenie. Sloboda názoru pritom zahŕňa aj právo osoby zmeniť svoju mienku na základe slobodného rozhodnutia. Nijaká osoba nesmie byť vystavená porušeniu akýchkoľvek práv pre jej skutočné, vnímané alebo predpokladané názory. Je pritom jedno, či ide o postoje politické, vedecké, historické, morálne alebo náboženské. Ich hlásanie sa nesmie považovať za trestný čin. Preto akékoľvek prenasledovanie, zastrašovanie alebo stigmatizácia osoby vrátane zatknutia, držania vo väzbe, súdneho procesu alebo uväznenia pre jej názory predstavuje porušenie článku 19, odseku 1.10.“
  https://www.extraplus.sk/clanok/trestnopravny-moloch

  Ja len dodám, že toto uznesenie v prvom rade chráni lživých presstitútov – zamestnancov lživých mainstreamových médií, ktoré majú tú moc šíriť lžy /a riadiť štáty/, za ktoré nesmú byť postihovaní! Toto uznesenie OSN č. 102/2011 sa netýka povinnosti hovoriť pravdu – len práva šíriť lži! Ale v kontexte – tak Lívia, či Mazurek, resp. Truban – sú detto trestne nepostihnuteľní za šírenie svojho názoru! Tomu sa hovorí nereflektovaná sloboda – totálny liberalizmus! Lívia môže NAKA ukázať fuckera! Problém – že jej perzekúciu štátom a Ficovou NAKA zaplatíme v Štrasburgu všetci. Ale keď sme sprostí…

 7. Dobrý den.
  Teprve dnes jsem sepoprvé dostal na stránku Lívie a jsem nesmírně příjemně překvapen , že existuje takový distingovaný, vzdělaný a kulturní protiklad paní Čaputové. Ne že ona by nevystupvala korektně a slušně , ale bohužel hodnoty které zastupuje a propaguje jsou v rozporu s lidskou podstatou a ženy dvojnásob. Ale protože se v podstatě od školních let zaprodala levicovému liberalismu nemůže již couvnout – peníze jsou vždy tím hlavním. Ale zpátky k Lívii. Věřím , že ona je silou mladé generace , která se také musí postarat o svou budoucnost a musí vidět věci pragmaticky. Greta a green deal je jen byznys, podvod, a snaha o ovládnutí a podrobení nás všech pod vlajkou vyšších hodnot a záchrany planety. Už jsem vůbec nedoufal , že se najde mezi mladými lidmi také někdo kdo řekne a “ kdo zachrání nás? “ Jak budeme pracovat a žít ve společnosti kde bude všechno na příděl , každý náš krok bude sledován a vyhodnocován atd… Vládci si za všech dob přáli , aby jejich moc byla doživotní , nekontrolovatelná a ještě jim národy tleskali. Proto byli schopnit obětovat cokoliv , včetně toho národa kterému vládli … a tato doba se nezadržitelně vrací. Nyní věřím v Lívii a její generaci, že ještě není pozdě. Přeji mnoho úspěchů. Jaroslav Macek.

 8. Nemôžme chromému prikázať vstať z vozíka, nemému hovoriť a gayovi nech má rád ženy! Vspamätajte sa ľudia!

 9. Dobre robis lebo je to chore co podaktori ludia dokazu fuj na grcanie stakych ludi trebalo by ich vsetkych do psychiatrie pozatvarat !!!! Je to odporne a chore fakt na grc !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *