adplus-dvertising

Lívia si vystrelila z liberálov a vyšlo to. Stránka ZOMRI sa hneď nachytala!

Mladá konzervatívna blogerka a youtuberka Lívia, ktorá sa preslávila svojimi videami, ktoré sa nie veľmi páčia dnešným neoliberálom a progresívcom si vystrelila práve z ich hlúpej naivity, že každý okrem nich, je hlupák.

Lívia na svoj instagram pridala príbeh na ktorom je odfotené kiwi s popisom „Kiwi z Čile? To už vážne všetko musíme dovážať?“. Každému trochu inteligentnému človeku by došlo, že si robí srandu a hlavne dievča, ktoré sa týmto veciam venuje.

Neoliberáli a fanúšikovia stránky ZOMRI sa automaticky pustili do Lívie a fotku zdieľali na ich milovanej nenávistnej stránke s domnienkou, že Lívia si myslela, že Kiwi sa pestuje na Slovensku, ale my ho musíme dovážať.

V komentároch na stránke ZOMRI sa hneď spustila horlivá diskusia a plytké urážky. „Ty p*ča! Tak si ho vypestuj doma!“ a podobné typické pre stránku ZOMRI reakcie.

Účel, ktorý Lívia mala v úmysle aj perfektne splnila a chytili sa ako najväčší hlupáci. Lívia však dostala aj kopu správ, v ktorých sa liberáli museli vybúriť a nadávky sú to najmenej, čo vedia človeku odovzdať. Veď posúďte sami.

https://magazin1.sk/livia-strach-z-bencika-neciti-mladym-odkazuje-aby-sa-nebali-vyjst-z-uzadia-rozhovor/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.