Lívia: „NAKA za mnou prišla do školy, aby to všetci videli a zastrašovali! Robia zo mňa kriminálnika!“

Za mladou študentkou Líviou, ktorá natáča videá, kde napríklad kritizovala pedofíliu, LGBTI komunitu, alebo na dúhovom pochode dávala otázky, koľko pohlaví existuje, prišla do jej školy Národná kriminálna agentúra.

Na Líviu niekto podal trestné oznámenia, za jej názory a od vtedy bola mladá študentka predvolaná na NAKA. To však nie je všetko a policajti z NAKA za Líviou prišli aj do školy, kde si ju počas vyučovania vytiahla pred školu. Následne s ňou šli do školy, aby podla Lívie, to všetci videli a urobili z nej kriminálnika.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353