Spoločnosť

Lívia: „NAKA za mnou prišla do školy, aby to všetci videli a zastrašovali! Robia zo mňa kriminálnika!“

Za mladou študentkou Líviou, ktorá natáča videá, kde napríklad kritizovala pedofíliu, LGBTI komunitu, alebo na dúhovom pochode dávala otázky, koľko pohlaví existuje, prišla do jej školy Národná kriminálna agentúra.

Na Líviu niekto podal trestné oznámenia, za jej názory a od vtedy bola mladá študentka predvolaná na NAKA. To však nie je všetko a policajti z NAKA za Líviou prišli aj do školy, kde si ju počas vyučovania vytiahla pred školu. Následne s ňou šli do školy, aby podla Lívie, to všetci videli a urobili z nej kriminálnika.

16 Replies to “Lívia: „NAKA za mnou prišla do školy, aby to všetci videli a zastrašovali! Robia zo mňa kriminálnika!“

  1. Hanba „elite policajneho zboru“. Naka ma podla vsetkeho tiez “ rozlicne“ kilometre na trestnu cinnost. Liviu prenasleduju za pravdu a slusne videa a otazky v nich. Ale kriminalnik z Popradu,napriek tomu,ze dokazane pachal trestnu cinnost a pacha ju dalej,promenaduje sa ako celebrita,filmova hviezda,spini na inych verejne,miesto toho,aby uz sedel vo vysetrovacej vazbe a ovplyvnuje svedkov. Co uz je toto za zapredany system?

  2. Vydrž a nedaj sa. Šikanovať ťa nebudú môcť večne. Verme že po voľbách sa ku moci dostane Vlasť, ĽSNS a tieto strany už zabezpečia právo a poriadok!!!

  3. Naka? Ci ŠtB? Nemáme náhodou slobodu slova a názoru. Tak podaktorí si môžu povedať ze sú nejaké zviera alebo ze pedofil nieje pre malé dieťa nebezpečný, a mladé dievča ktoré povie co si o týchto zvrhlostiach myslí vyšetrujú tyto zmetkovia ktorí nám majú držať zatvorenu hubu na nic iné nie sú dobrí… To sme sa dostali… Za toto ste strgali klucami aby nás mohol pre zmenu ovlatat a diktovať nám niekto iný?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *