Lívia bola na proteste slniečkarov: Najprv jej nadávali a nakoniec ju napadli! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Lívia bola na proteste slniečkarov: Najprv jej nadávali a nakoniec ju napadli!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dnes sa v Trenčíne konalo predvolebné stretnutie Ľudovej strany Naše Slovensko, ktoré pred časom zakázal primátor mesta Rybníček. V tom istom čase sa tiež konal antifašistický protest, na ktorý sa prišla pozrieť aj mladá aktivistka Lívia z portálu Kulturblog.

Vystrašená Lívia po útoku slniečkara

Lívia sa so svojim tímom prišla pýtať priamo účastníkov antifašistického pochodu na slobodu slova. Člen Kulturblogu Dávid nám podal šokujúce informácie priamo z akcie:

“Boli sme sa pozrieť na antifašistickom proteste v Trenčíne. Lívia sa pýtala otázky účastníkov a začali na nás najprv verbálne útočiť a skončilo to tak, že Líviu fyzicky napadol jeden zo zúčastnených. Nadával jej do pí.. a nakoniec ho musela odviezť polícia.”

“Chalan, ktorý agresívne napadol Líviu má byť akýsi Lukáš F., spevák zo skupiny Odpor.” dodal člen Kulturblogu.

Muž, ktorý mal napadnúť Líviu

Títo liberáli, ktorí údajne bojujú proti fašizmu najprv Lívii nadávali a potom ju fyzicky napadli. Strkali ju a aj členov jej tímu. Nakoniec dvoch z nich odviedla polícia na stanicu.

Na Mariana Kotlebu sa prišlo pozrieť plné námestie v Trenčíne. Primátor mesta zhromaždenie pred časom zakázal, ale súd tento zákaz zamietol.

ĽSNS a stretnutie s občanmi v Trenčíne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *