Spoločnosť

Lívia bola na proteste slniečkarov: Najprv jej nadávali a nakoniec ju napadli!

Dnes sa v Trenčíne konalo predvolebné stretnutie Ľudovej strany Naše Slovensko, ktoré pred časom zakázal primátor mesta Rybníček. V tom istom čase sa tiež konal antifašistický protest, na ktorý sa prišla pozrieť aj mladá aktivistka Lívia z portálu Kulturblog.

Vystrašená Lívia po útoku slniečkara

Lívia sa so svojim tímom prišla pýtať priamo účastníkov antifašistického pochodu na slobodu slova. Člen Kulturblogu Dávid nám podal šokujúce informácie priamo z akcie:

„Boli sme sa pozrieť na antifašistickom proteste v Trenčíne. Lívia sa pýtala otázky účastníkov a začali na nás najprv verbálne útočiť a skončilo to tak, že Líviu fyzicky napadol jeden zo zúčastnených. Nadával jej do pí.. a nakoniec ho musela odviezť polícia.“

„Chalan, ktorý agresívne napadol Líviu má byť akýsi Lukáš F., spevák zo skupiny Odpor.“ dodal člen Kulturblogu.

Muž, ktorý mal napadnúť Líviu

Títo liberáli, ktorí údajne bojujú proti fašizmu najprv Lívii nadávali a potom ju fyzicky napadli. Strkali ju a aj členov jej tímu. Nakoniec dvoch z nich odviedla polícia na stanicu.

Na Mariana Kotlebu sa prišlo pozrieť plné námestie v Trenčíne. Primátor mesta zhromaždenie pred časom zakázal, ale súd tento zákaz zamietol.

ĽSNS a stretnutie s občanmi v Trenčíne

26 Replies to “Lívia bola na proteste slniečkarov: Najprv jej nadávali a nakoniec ju napadli!

 1. Kde je viac faktov? Opis toho prečo konkrétne ju napadli? Ako sa k tomu vyjadrovala Lívia, muž, ktory ju napadol a samotná polícia? Veľmi neschopný článok, neobjektívny. Palec dolu 👎

  1. Tiez by som rada zistila dovod utoku… a ako vieme, ze tento pan bol „slnieckar“? A so vsetkou uctou, mate povolenie na zverejnenie jeho fotografie?

 2. Áno, určite bola drzá, ani sa nečudujem, mohla dostať väčšiu nakladač ku, nech novinári nestrkaju nos len tam, kde im to vyhovuje, potom sa čudujú, že popularita LSNS rastie, no a čo aj ja sama im držím palce

 3. kto píše tieto primitívne články?! Pretože toto slušný novinár asi nebude! 😉 TERAZ SI TO POĎME PEKNE ROZOBRAŤ. Keď ti niekto ustavične narúša tvoj osobný priestor, tlačí ti kameru do ksichu, NAPRIEK TOMU, že slušne oznámiš dotyčnej Livke, že si nepraješ byť natáčaný a ona ťa napriek tomu prenasleduje a vyrýva do teba. Každý z nás je HLAVNE obyčajný človek, ktorý sem tam stratí nervy, myslím si, že sa to za život stane každému z nás, nemýlim sa všakže? :)) .Tolerancia a demokracia. Pýtam sa, vy inteligentní ľudia, ktorí písali tento primitívny článok, keby si vykračujete po meste a niekto za vami stále behá s kamerou, ktorú vám ide strčiť pomaly do riti s dotieravými otázkami : SOM ZVEDAVÁ AKÝ POKOJ BY STE ZACHOVALI VY! 🙂 ale na druhých ideme ukazovať prstom a ideme sa tu skrývať za pojmami “ demokracie“. “ a veď oni sú liberáli, majú rešpektovať pár otázok a slobodu názoru“. Nuž zo strany tejto dievčiny nebolo nič o tolerancií. Ironický podtón v hlase, rýpanie, a strkanie kamery do tváre a úprimne nemyslím si, že je dievča také sprosté,aby jej nedošlo, že je to ľudom nepríjemné, všakže? Keď s úsmevom ide vyrývať do ľudí, nech sa nečuduje, že ľudia reagujú tak ako reagujú. JE TO ÚPLNE LOGICKÉ a neviem čo DIEVČA ukrivdené čakalo. Zobuďte sa už konečne, lebo toto je na smiech.

   1. prosím? kde je logika v tom, čo si napísal? 😀 to mi chceš povedať, že každá takáto akcia sa automaticky natáča? 😀 😀 😀 😀 wtf

 4. Livia je skutečná ČESKOSLOVENSKÁ patriotka a vlastenka.
  „ZMRT“ všem zdivočelým SLOVENSKÝM HAVLOIDNÍÁM FAŠOUNŮM !!!

 5. Frau hitlerjugend Liviu aj s jej kameramanom odvliekli policajti tiež, len sa akosi zabudli pochvalit vo svojom clanku. Co je možno škoda, mali jej vziať mikrofón a posadiť ju dopredu nech si vypočuje slová kardiológia, ktorý prežil holokaust aj účastníka SNP, možno by tej blondatej fasistickej hlavičke došlo s akým ubohym režimom ona sympatizuje.
  Ináč sa divím že dievčine ešte nikdo nedal cez hubu, to co ona stvara je neskutočne drzé a vtierave, v tých jej videách je polka vystrihnuta a točí ich s jedným jediným zámerom provokovat

  1. :)) si sa identifikoval, a čo sem lozíš sračka, zapni si GPS ty zdrogovaná žumpa skapatých zomretých, zomri zombie je na inej stránke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *