Lietajúce kamene, brutálna hádka Rómov a ozbrojení policajti. Video zo zásahu v Plaveckom Štvrtku

Na internete sa objavilo video z rómskej osady, ktorá by sa mala nachádzať v Plaveckom Štvrtku. Policajti tam riešia agresívnych domácich a lietajúce kamene. Na videu je vidieť zranenú ženu, ktorej tečie z hlavy krv.

Ozbrojení policajti majú ťažkú situáciu v rómskej osade. Domáci sa prekrikujú a lietajúce kamene ohrozujú všetkých naokolo. Väčšina z nich nemá na sebe ani rúška.

Viac informácii zisťujeme…

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353