Slovensko

Lietajúce kamene, brutálna hádka Rómov a ozbrojení policajti. Video zo zásahu v Plaveckom Štvrtku

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na internete sa objavilo video z rómskej osady, ktorá by sa mala nachádzať v Plaveckom Štvrtku. Policajti tam riešia agresívnych domácich a lietajúce kamene. Na videu je vidieť zranenú ženu, ktorej tečie z hlavy krv.

Ozbrojení policajti majú ťažkú situáciu v rómskej osade. Domáci sa prekrikujú a lietajúce kamene ohrozujú všetkých naokolo. Väčšina z nich nemá na sebe ani rúška.

Viac informácii zisťujeme…

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *