Liberálny primátor Nitry Hattas, ktorý vstúpil do Kiskovej strany má brata, ktorý sa za neho hanbí - MAGAZÍN 1
Slovensko

Liberálny primátor Nitry Hattas, ktorý vstúpil do Kiskovej strany má brata, ktorý sa za neho hanbí

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Martin, brat „slušného“ a „nezávislého“ primátora Nitry, nie je jeho veľkým fanúšikom. Na jeho facebookovskej stránke sa nachádzajú viaceré negatívne príspevky a niektoré už medzičasom vymazal.

Jedným z nich bol aj príspevok kde poukazuje na nepravdu, ktorú šírili Hospodárske noviny a síce, že jeho brat, primátor mesta Nitra Marek Hattas vyštudoval informatiku v Brne. Primátorov brat Martin zverejnil screenshot článku na svojej časovej osi, kde dáva veci na pravú mieru a oznamuje, že jeho brat žiadnu vysokú školu nevyštudoval. Podľa svojho životopisu štúdium ukončil po dvoch rokoch.

Inde zase ironicky dodáva ako je “pyšný” na svojho brata v kontexte, že oklamal voličov, zadlžuje Nitru a zvyšuje dane. Poukazuje aj na bratovu neskúsenosť a ponúkanie hodnôt bez záruky.

Primátor Nitry Marek Hattas mieri však vyššie než je komunálna politika, čo dokazuje tým, že sa nedávno pridal do vznikajúcej strany bývalého prezidenta Andreja Kisku.

Liberál Hattas taktiež vyjadril obrovskú vďaku za zvolenie prezidentky Zuzany Čaputovej, čím jasne ukázal svoje ideologické smerovanie.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

zdroj: prehladsprav.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *