Liberálny primátor Nitry Hattas, ktorý vstúpil do Kiskovej strany má brata, ktorý sa za neho hanbí

Martin, brat „slušného“ a „nezávislého“ primátora Nitry, nie je jeho veľkým fanúšikom. Na jeho facebookovskej stránke sa nachádzajú viaceré negatívne príspevky a niektoré už medzičasom vymazal.

Jedným z nich bol aj príspevok kde poukazuje na nepravdu, ktorú šírili Hospodárske noviny a síce, že jeho brat, primátor mesta Nitra Marek Hattas vyštudoval informatiku v Brne. Primátorov brat Martin zverejnil screenshot článku na svojej časovej osi, kde dáva veci na pravú mieru a oznamuje, že jeho brat žiadnu vysokú školu nevyštudoval. Podľa svojho životopisu štúdium ukončil po dvoch rokoch.

Inde zase ironicky dodáva ako je „pyšný“ na svojho brata v kontexte, že oklamal voličov, zadlžuje Nitru a zvyšuje dane. Poukazuje aj na bratovu neskúsenosť a ponúkanie hodnôt bez záruky.

Primátor Nitry Marek Hattas mieri však vyššie než je komunálna politika, čo dokazuje tým, že sa nedávno pridal do vznikajúcej strany bývalého prezidenta Andreja Kisku.

Liberál Hattas taktiež vyjadril obrovskú vďaku za zvolenie prezidentky Zuzany Čaputovej, čím jasne ukázal svoje ideologické smerovanie.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

zdroj: prehladsprav.sk

magazin1

Predchádzajúci článok

Mimovládka vyzýva Slovensko, aby finančne prispievalo na bezpečné cesty pre utečencov

Ďalší článok

Proti prísnejším pravidlám STK hlasovali len Kotlebovci

2 Comments

 • Cooooo????
  Toto moze napisat reporter????
  „Na jeho facebookovskej stránke sa nachádzajú viaceré negatívne príspevky a niektoré už medzičasom vymazal.“
  Add1
  Facebookovskej???
  Nie nahodou facebookovej?
  Add2
  Ako sa mozu niekde nachadzat prispevky, ktore su vymazane????

 • Podľa informačného systému Masarykovej univerzity Marek Hattas na Fakulte informatiky študoval, ale štúdium neukončil úspešne.

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *