Liberálny primátor Nitry Hattas, ktorý vstúpil do Kiskovej strany má brata, ktorý sa za neho hanbí

Martin, brat „slušného“ a „nezávislého“ primátora Nitry, nie je jeho veľkým fanúšikom. Na jeho facebookovskej stránke sa nachádzajú viaceré negatívne príspevky a niektoré už medzičasom vymazal.

Jedným z nich bol aj príspevok kde poukazuje na nepravdu, ktorú šírili Hospodárske noviny a síce, že jeho brat, primátor mesta Nitra Marek Hattas vyštudoval informatiku v Brne. Primátorov brat Martin zverejnil screenshot článku na svojej časovej osi, kde dáva veci na pravú mieru a oznamuje, že jeho brat žiadnu vysokú školu nevyštudoval. Podľa svojho životopisu štúdium ukončil po dvoch rokoch.

Inde zase ironicky dodáva ako je “pyšný” na svojho brata v kontexte, že oklamal voličov, zadlžuje Nitru a zvyšuje dane. Poukazuje aj na bratovu neskúsenosť a ponúkanie hodnôt bez záruky.

Primátor Nitry Marek Hattas mieri však vyššie než je komunálna politika, čo dokazuje tým, že sa nedávno pridal do vznikajúcej strany bývalého prezidenta Andreja Kisku.

Liberál Hattas taktiež vyjadril obrovskú vďaku za zvolenie prezidentky Zuzany Čaputovej, čím jasne ukázal svoje ideologické smerovanie.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

zdroj: prehladsprav.sk

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *