Liberálne Švédsko: Chlapec priniesol do škôlky ručný granát - MAGAZÍN 1
Slovensko

Liberálne Švédsko: Chlapec priniesol do škôlky ručný granát

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Švédski pyrotechnici boli povolaní do materskej školy v centre Kristianstad potom, čo učiteľ zistil, že jeden zo študentov priniesol do školy ručný granát. Po príchode jednotky bola škôlka okamžite zatvorená, bola postavená veľká barikáda a na školskej záhrade bezpečne vykonaná detonácie granátu.

“Keby granát explodoval v čase, keď boli deti okolo, mohol by byť výsledok tragický,” povedal dôstojník Thomas Söderberg. “dotknuté dieťa si pravdepodobne myslelo, že to bude sranda” dodal Söderberg.

Granát musel mať chlapec dlhšiu dobu pri sebe a po letných prázdninách sa ho rozhodol ukázať spolužiakom. Keď prišiel zamestnanec škôlky do miestnosti, ležal už ručný granát na stolčeku pred chlapčekom.

Granáty predstavujú v niektorých miestach západnej Európy závažný problém a vznikol už nejeden incident pri ich používaní. Napríklad v Holandsku museli vytvoriť špeciálny tím, ktorý sa zaoberá problematikou granátov medzi ľuďmi.

Tieto liberálne štáty, ktoré vo veľkom vítajú afrických migrantov do krajiny už celé roky, musia bohužiaľ čeliť aj takýmto hrozbám. Gangy migrantov sú totiž ozbrojené rôznymi typmi zbraní a tak sa z liberálnych krajín automaticky stávajú aj veľmi nebezpečné miesta pre život. Veď nakoniec nám to dokazujú aj tisíce tragických útokov od migrantov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *