Komentáre

Liberálne médiá sú ticho o Stankeho nebezpečnom jazdení pod vplyvom alkoholu. Lebo je Za Slušné Slovensko?

Denník Nový Čas priniesol včera informáciu, že herec a neoliberálny aktivista Richard Stanke spôsobil dopravnú nehodu, kedy pod vplyvom alkoholu nezvládol jazdu a nabúral.

V liberálnych médiách ale ostalo ticho! Denník N, SME, týždenník .týždeň či Trend ani slóvko, ani jedna titulka. Predstavme si, že by niekto iný, s iným názorom spôsobil niečo takéto. Veď Stanke šoféroval doslova ožratý a len vďaka pánu Bohu netrafil čelne do iného auta, kde mohla sedieť matka s deťmi. Nuž, keby tam sedela osoba, ktorá má konzervatívnejšie názory, začal by sa mediálny linč a titulky by horeli.

Richard Stanke však vystupuje na pódiách Za Slušné Slovensko, vo videách proti extrémistom, bojuje proti Kotlebovi a bráni Európsku Úniu a teda nieje možné, aby o ňom takto písali. Je jednoducho chránení.

zdroj

One Reply to “Liberálne médiá sú ticho o Stankeho nebezpečnom jazdení pod vplyvom alkoholu. Lebo je Za Slušné Slovensko?”

  1. Ako celé akože slušné slovensko.Ožrani feťáci,skrachovaný „herci“,buzeranti ,čaputovci ktorí idú strieľať nás národne orientovaných ľudí,proste najväčšia spodina aká je na slovensku ide dávať rozumy ľuďom koho majú voliť atď.Kotleba ĽSNS je jediná nádej na záchranu Slovenska pred týmito fašistickými slniečkami.Na stráž priatelia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *