Liberálne médiá sú ticho o Stankeho nebezpečnom jazdení pod vplyvom alkoholu. Lebo je Za Slušné Slovensko?

Denník Nový Čas priniesol včera informáciu, že herec a neoliberálny aktivista Richard Stanke spôsobil dopravnú nehodu, kedy pod vplyvom alkoholu nezvládol jazdu a nabúral.

V liberálnych médiách ale ostalo ticho! Denník N, SME, týždenník .týždeň či Trend ani slóvko, ani jedna titulka. Predstavme si, že by niekto iný, s iným názorom spôsobil niečo takéto. Veď Stanke šoféroval doslova ožratý a len vďaka pánu Bohu netrafil čelne do iného auta, kde mohla sedieť matka s deťmi. Nuž, keby tam sedela osoba, ktorá má konzervatívnejšie názory, začal by sa mediálny linč a titulky by horeli.

Richard Stanke však vystupuje na pódiách Za Slušné Slovensko, vo videách proti extrémistom, bojuje proti Kotlebovi a bráni Európsku Úniu a teda nieje možné, aby o ňom takto písali. Je jednoducho chránení.

zdroj

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *