Liberálne médiá šírili hoax o bitke geja. V skutočnosti sa chlapci bili o dievča - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Liberálne médiá šírili hoax o bitke geja. V skutočnosti sa chlapci bili o dievča

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Talianske médiá včera informovali, že video ukazujúce bitie mladého chlapca, ktoré sa objavilo tento týždeň na sociálnych sieťach, s titulkom “najnovší prípad homofóbie” sa ukázalo ako podvodné a nemalo nič spoločné s týraním homosexuála.

16 sekundové video ukazuje, ako jeden chlapec v Cagliari na Sardínii opakovane bil druhého chlapca do tváre. Ako dôvod bolo uvedené, že bitý chlapec je gej.

“Talianski politici, povedzte nám, ako dlho budeme musieť tolerovať a znášať homofóbnu agresiu, bez toho aby sme mali zákon, ktorý by nás bránil, chránil nás a potrestal tých, kto také zločiny z nenávisti robia !?” napísal jeden rozzúrený užívateľ na internete.

Po vyšetrovaní prípadu miestna polícia zistila, že skutočne došlo k násilnému činu, ako bolo zrejmé z videa. Nemá však nič spoločné s homofóbiou. Podľa polície v Cagliari bol text pri videu manipulovaný, pretože obaja chlapci sa bili o dievča.

Polícia informovala, že k udalosti došlo tento rok v júli a obaja chlapci sa od tej doby zmierili. Polícia začala vyšetrovanie, prečo bolo video zverejnené tri mesiace po incidente a navyše v kontexte, ktorý je možno zámerne, v rozpore s realitou.

Faktom zostáva, že liberálne médiá sa chytajú čohokoľvek, len aby navodili dojem, že spoločnosť je zlá a LGBTI komunita v nej veľmi trpí. Týmto spôsobom chcú neustále nové zákony, ktoré by túto komunitu ešte viac chránili a stala sa tak nedotknuteľnou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *