Liberálna profesorka žiada, aby ľudia nemali deti a nechali ľudskú rasu vyhynúť kvôli klíme

Britská profesorka požaduje, aby ľudia prestali mať deti a nechali ľudskú rasu vyhynúť v boji proti klimatickým zmenám. Patricia MacCormacková je profesorkou kontinentálnej filozofie na Univerzite Anglia Ruskin vo Veľkej Británii a je výskumnou pracovníčkou “feminizmu, homosexuálnej teórie, posmrtnej teórie, hororového filmu, modifikácie tela, práv zvierat / abolitionismu, kinesexuality a etiky”.

MacCormacková vo svojej knihe The Ahuman Manifesto tvrdí, že ľudia nevidia škody, ktoré spôsobili sebe a ostatným druhom na Zemi.

“Základným predpokladom knihy je, že sme vo veku antropocén, [a] ľudstvo spôsobilo masové problémy, a jeden z nich vytvára tento hierarchický svet, kde uspejú bieli, muži, heterosexuálni a zdatní ľudia a ľudia rôznych rás, pohlavia, sexuality a osôb so zdravotným postihnutím sa toho ťažko snažia dosiahnuť, “vysvetlila.

“Tu prichádza myšlienka demontáže politiky identity – nezaslúžia si práva kvôli tomu, čím sú, ale pretože sú. Kniha tiež tvrdí, že musíme odstrániť náboženstvo a ďalšie nadradené právomoci, ako je kapitalistická cirkev a kult seba sama, pretože to núti ľudí konať podľa vynútených pravidiel, skôr než premyslene reagovať na situácie pred nimi. “

MacCormacková sa nezastavila a pokračoval v tom, že ľudská rasa bola kapitalizmom zotročená a že trvalé zastavenie reprodukcie je jediný spôsob, ako môžu ľudia napraviť, čo spôsobili.

Napriek tomu, MacCormacková tvrdí, že myšlienky v jej knihe sú “radostné” a plné “radikálneho súcitu”, ktorý sa stará o svet.

MacCormacková bohužiaľ nie je jediným liberálom, ktorý propaguje tento nezmysel. Princ Harry a jeho manželka vojvodkyňa zo Sussexu uviedli, že kvôli zmene klímy budú mať “maximálne” dve deti, a herečka Miley Cyrus povedala, že kvôli tomuto javu nebude mať deti vôbec.

Pokiaľ ide o zmenu klímy, liberáli sa dočista zbláznili a to je presný príklad ich šialenstva. Vôbec by nebolo prekvapujúce, keby za pár rokov odsudzovali kohokoľvek, kto sa pokúsi mať vôbec nejaké deti.

Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *