Zo sveta

Liberálna profesorka žiada, aby ľudia nemali deti a nechali ľudskú rasu vyhynúť kvôli klíme

Britská profesorka požaduje, aby ľudia prestali mať deti a nechali ľudskú rasu vyhynúť v boji proti klimatickým zmenám. Patricia MacCormacková je profesorkou kontinentálnej filozofie na Univerzite Anglia Ruskin vo Veľkej Británii a je výskumnou pracovníčkou „feminizmu, homosexuálnej teórie, posmrtnej teórie, hororového filmu, modifikácie tela, práv zvierat / abolitionismu, kinesexuality a etiky“.

MacCormacková vo svojej knihe The Ahuman Manifesto tvrdí, že ľudia nevidia škody, ktoré spôsobili sebe a ostatným druhom na Zemi.

„Základným predpokladom knihy je, že sme vo veku antropocén, [a] ľudstvo spôsobilo masové problémy, a jeden z nich vytvára tento hierarchický svet, kde uspejú bieli, muži, heterosexuálni a zdatní ľudia a ľudia rôznych rás, pohlavia, sexuality a osôb so zdravotným postihnutím sa toho ťažko snažia dosiahnuť, „vysvetlila.

„Tu prichádza myšlienka demontáže politiky identity – nezaslúžia si práva kvôli tomu, čím sú, ale pretože sú. Kniha tiež tvrdí, že musíme odstrániť náboženstvo a ďalšie nadradené právomoci, ako je kapitalistická cirkev a kult seba sama, pretože to núti ľudí konať podľa vynútených pravidiel, skôr než premyslene reagovať na situácie pred nimi. „

MacCormacková sa nezastavila a pokračoval v tom, že ľudská rasa bola kapitalizmom zotročená a že trvalé zastavenie reprodukcie je jediný spôsob, ako môžu ľudia napraviť, čo spôsobili.

Napriek tomu, MacCormacková tvrdí, že myšlienky v jej knihe sú „radostné“ a plné „radikálneho súcitu“, ktorý sa stará o svet.

MacCormacková bohužiaľ nie je jediným liberálom, ktorý propaguje tento nezmysel. Princ Harry a jeho manželka vojvodkyňa zo Sussexu uviedli, že kvôli zmene klímy budú mať „maximálne“ dve deti, a herečka Miley Cyrus povedala, že kvôli tomuto javu nebude mať deti vôbec.

Pokiaľ ide o zmenu klímy, liberáli sa dočista zbláznili a to je presný príklad ich šialenstva. Vôbec by nebolo prekvapujúce, keby za pár rokov odsudzovali kohokoľvek, kto sa pokúsi mať vôbec nejaké deti.

10 Replies to “Liberálna profesorka žiada, aby ľudia nemali deti a nechali ľudskú rasu vyhynúť kvôli klíme

 1. Uplne chora spolocnost,…toto pretlacaju aj progresivci u nas takzvanu klimaticku nudzu…sialenci odtrhnuti od reality a beznych ludi.

 2. Ľudia, žiadna „klimatická kríza“ ! … To, čo sa deje s planétou v súčasnosti, je prirodzený – a podotýkam – cyklický jav ! … Ak pozoruje niekto z vás pravidelne nočnú, hviezdnu oblohu, musel si všimnúť, že súhvezdia sú inde a inak „postavené na oblohe“ … Veď už aj meteorológ pri predpovedi počasia, pán Jurčovič, povedal, že severný magnetický pól už nie je v Kanade, ale doslova beží na Sibír… „Magnetický severný pól sa pomaly pohyboval okolo severnej Kanady od roku 1590 do roku 1990 a potom sa v priebehu posledných 20 rokov zrýchlil z približne 10 km ročne na viac ako 50 km za rok,“ povedala Ciaran Beggan z organizácie British Geological Survey portálu MailOnline.
  V posledných mesiacoch poloha severného magnetického pólu dokonca prekročila Greenwichský poludník. Od svojho objavenia v roku 1831 prešiel severný magnetický pól približne 2 250 km. Tento pohyb bol vo všeobecnosti pomerne pomalý, ale od prelomu storočia sa zrýchlil. Nový WMM predpovedá, že severný magnetický pól sa bude v nasledujúcich piatich rokoch naďalej premiestňovať smerom k Sibíru.
  Čoskoro bude musieť dôjsť k aktualizáciám GPS systémov !
  Tentoraz by sa však jeho pohyb mal spomaliť a nemal by presiahnuť rýchlosť 40 km za rok. Samotný model WMM sa zostavuje každých 5 rokov, aby sa zohľadnila nepredvídateľnosť pohybu magnetických polí Zeme. Jeho najnovšia aktualizácia tak bude platiť do roku 2025 a všeobecne sa očakáva, že spoločnosti využívajúce navigáciu vo forme GPS čoskoro na základe tohto modelu aktualizujú svoje systémy.

  1. Neviem co si tym chcela povedat ale preto ma bielra rasa vyhynut lebo sa tu splietaju nejake teorie???
   No ako citam, tak OK, nech spacha sebevrazdu ak si mysli , ze to zachrani svet a bude pokoj od takychto debilnych ludi a ich teorii. Nikto jej nebrani ale nech nenutia inych, vsak to je ako sekta co nahovara ludi na spachanie sebevrazd aby im potom bolo lepsie. Za starych casov by skoncila na psychiatrii zavreta do smrti.

 3. Liberálni zvrátenci , nezasahujte do Veľkého Stvoriteľského Plánu, lebo Boh-Stvoriteľ všetkého a všetkých vyslovil: „Milujte sa a množte sa !“ … Deti sú najväčším Božím zázrakom a požehnaním pre planétu Zem !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *