Zo sveta

Liberálna profesorka žiada, aby ľudia nemali deti a nechali ľudskú rasu vyhynúť kvôli klíme

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Britská profesorka požaduje, aby ľudia prestali mať deti a nechali ľudskú rasu vyhynúť v boji proti klimatickým zmenám. Patricia MacCormacková je profesorkou kontinentálnej filozofie na Univerzite Anglia Ruskin vo Veľkej Británii a je výskumnou pracovníčkou „feminizmu, homosexuálnej teórie, posmrtnej teórie, hororového filmu, modifikácie tela, práv zvierat / abolitionismu, kinesexuality a etiky“.

MacCormacková vo svojej knihe The Ahuman Manifesto tvrdí, že ľudia nevidia škody, ktoré spôsobili sebe a ostatným druhom na Zemi.

„Základným predpokladom knihy je, že sme vo veku antropocén, [a] ľudstvo spôsobilo masové problémy, a jeden z nich vytvára tento hierarchický svet, kde uspejú bieli, muži, heterosexuálni a zdatní ľudia a ľudia rôznych rás, pohlavia, sexuality a osôb so zdravotným postihnutím sa toho ťažko snažia dosiahnuť, „vysvetlila.

„Tu prichádza myšlienka demontáže politiky identity – nezaslúžia si práva kvôli tomu, čím sú, ale pretože sú. Kniha tiež tvrdí, že musíme odstrániť náboženstvo a ďalšie nadradené právomoci, ako je kapitalistická cirkev a kult seba sama, pretože to núti ľudí konať podľa vynútených pravidiel, skôr než premyslene reagovať na situácie pred nimi. „

MacCormacková sa nezastavila a pokračoval v tom, že ľudská rasa bola kapitalizmom zotročená a že trvalé zastavenie reprodukcie je jediný spôsob, ako môžu ľudia napraviť, čo spôsobili.

Napriek tomu, MacCormacková tvrdí, že myšlienky v jej knihe sú „radostné“ a plné „radikálneho súcitu“, ktorý sa stará o svet.

MacCormacková bohužiaľ nie je jediným liberálom, ktorý propaguje tento nezmysel. Princ Harry a jeho manželka vojvodkyňa zo Sussexu uviedli, že kvôli zmene klímy budú mať „maximálne“ dve deti, a herečka Miley Cyrus povedala, že kvôli tomuto javu nebude mať deti vôbec.

Pokiaľ ide o zmenu klímy, liberáli sa dočista zbláznili a to je presný príklad ich šialenstva. Vôbec by nebolo prekvapujúce, keby za pár rokov odsudzovali kohokoľvek, kto sa pokúsi mať vôbec nejaké deti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *