Politika

Liberáli v Rimavskej zostali na smiech! Vraj tam ľudia Kotlebovcov nechcú. Pozrite si fotky!

V Rimavskej Sobote sa v utorok konal ďalší z mnoho mítingov ĽSNS. Ako je už zvykom, liberáli poslali svojich komparzistov na miesto, aby prišli urobiť atmosféru, ktorá by mala predstierať, že Kotlebvcov v meste nikto nechce.

Skutočnosť a preplnená sála však ukázali, že na Kotlebovcov prišli stovky ľudí a liberáli ostali len na smiech.

20 Replies to “Liberáli v Rimavskej zostali na smiech! Vraj tam ľudia Kotlebovcov nechcú. Pozrite si fotky!

   1. je to klamstvo 😀 nakoľko tam nebol žiadny „komparz“, všetko to boli ľudia zo Soboty a okolia čo prišli dobrovoľne. A k tomu, že bola sála plná… OK, povedzme, že tam bolo zaokrúhlene nahor 1 000 ľudí. Čo zvyšných 21 000?

     1. Podstatné je, že užitoční idioti bojujú proti „fašistom“ zadarmo, zatiaľ čo Irenka (a progresívni degreši) sa vyškiera mysliac na ich tupotu, lebo ona to má veľmi dobre platené a už sa vidí v NRSR, kde ako doteraz, len štát vyciciavať.
      Len tí progresívni leninistickí idioti nedokážu pochopiť, že zadarmo slúžia oligarchom. Nájdu sa aj takí, ktorí ešte na to prispejú. Pričom strana PS je ESET a SPOLU je Penta.

  1. Podobny pripad, ako to klamstvo o tom ako kotlebovci trhali dievcatam transparent, potom napadnute dievcata dali na internet vysmiatu selfie s mazurekom. A debilne slniecka su ticho… 😀

 1. Kot_leba plní sály, ako dakedy Meč_iar plnil športové haly. Bude to poriadny nárez, to som zvedavý koľko percent budú v prieskume dávať ĽSNS!!! Zase budú klamať? Alebo teraz priznajú farbu? Ha_Rabin má vraj tiež plno!!!

 2. Je mi ľúto, že sa takýmto spôsobom vedie volebná kampaň. Na mýting nevládzem prísť som zo vzdialeného mesta, ale aj tak budem voliť ľsns. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *