Politika

Liberáli už úplne oslabli na protestoch proti Kotlebovcom a tí naplnili Topoľčany

V stredu sa konal ďalší mítingy Kotlebovej ĽSNS v Topoľčanoch, kde opäť organizovali svoje protesty aj liberáli s podporou Progresívneho Slovenska a Spolu.

Tak ako padajú preferencie Progresívcov, upadá aj návštevnosť na ich protestoch proti ĽSNS. Hysterické puberťáčky, ktoré ani nevedeli povedať, prečo držia transparenty a navození osadníci, ktorí nevedeli, čo majú kričať a skôr to vyzeralo, že podporujú Kotlebu, tu dnes neboli.

Biedny prečiarknutý dvojkríž a pár liberálov len smutne stálo a sledovalo preplnené námestie v Topoľčanoch, kde rečnil Marian Kotleba a jeho kandidáti na poslancov do NR SR.

8 Replies to “Liberáli už úplne oslabli na protestoch proti Kotlebovcom a tí naplnili Topoľčany

    1. Netreba im veriť, klamú!!! Aj Ha. Rabin to tvrdí a dúfam, že sa nemýli. Strana Vlasť by mala byť zastúpená v parlamente!!!

  1. Raz darmo,keď je raz niekto dobrý, tak je dobrý!!! Po väčšine to vždy tak býva, že ak sa zjaví dáky génius, tak sa hneď kolo neho zhŕknu všetci voly, aby ho mohli okydať!!! Fi_co to má podobné!!! Kot_leba si ešte užije, tá jeho popularita ho príde draho. Veď ešte ani poriadne nezačal a už ho naháňajú za sprostosti z číslami, čo nedáva žiaden zmysel!!! Každý si vidí v tom čo chce!!! Tých čo tvrdia, že je to fašistický symbol by mali liečiť. To aby zakázali potom 14 deň v kalendári. Aby ľudia potom nemohli oslavovať 14 a ani 88 narodeniny!!! Lebo dáky hlupák v tom uvidí fašistickú symboliku!!!

    1. Slniečkári si sami môžu že Kotlebovi raketovo rastú preferencie , zlodej kiska feťák truban a skrachovaný hlina túto republiku nezdvihnú z blata , Kotlebovi čiastočne hrá do kariet a istambulský dohovor a nerovný meter medzi cigánmi a majoritou

  2. Hey there would you mind letting me know which hosting company you’re working with? I’ve loaded your blog in 3 different web browsers and I must say this blog loads a lot quicker then most. Can you recommend a good internet hosting provider at a honest price? Many thanks, I appreciate it!|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *