adplus-dvertising

Liberáli tvrdili, že židovský cintorín zničili kotlebovci. Nakoniec to boli 9 ročné deti

Liberáli na Slovensku bojujú najprimitívnejšími zbraňami, aké sme tu za celé roky videli. Naposledy sa snažili zhodiť vinu za zničený židovský cintorín na kotlebovcov. Bez dôkazov, faktov, tak ako vždy, len aby šírili nenávisť.

Na židovskom cintoríne v Rajci (okres Žilina) koncom minulého roka poškodili neznámi vandali zhruba dvadsať náhrobných kameňov, väčšinou z konca 19. a prvej polovice 20. storočia.

Liberálni pisálkovia na stránkach typu Zomri však nepotrebovali ani policajné vyšetrovanie, ani dôkazy a hneď vedeli kto je vinníkom. Niektorí vinili priamo Kotlebovcov, iní zas tvrdili, že to urobili ich „sfanatizovaní stúpenci.“

Články liberálnych novinárov okamžite našli vinníka a boli to buď kotlebovci alebo náckovia. Písali o tom všetky liberálne médiá od denníku SME po Denník N.

Realita je však taká, že polícia zistila, že to boli deti vo veku od 9 do 12 rokov, ktoré sa len nevedeli spratať do kože.

„Policajti z Obvodného oddelenia PZ v Rajci po intenzívnom pátraní odhalili vandalov, ktorí poškodili 20 dobových náhrobných kameňov zo žuly a pieskovca na Židovskom cintoríne v mestskej časti mesta Rajec zv. Skotňa.

Poškodením náhrobných kameňov vznikla škoda vo výške najmenej 5.000,- Eur.

Podozrivými sú piati maloletí chlapci vo veku od 9 do 12 rokov z okresu Žilina. Policajti zároveň zistili, že motívom konania maloletých neboli žiadne znaky rasovej, etnickej, či náboženskej neznášanlivosti, nenávisti voči inej skupine osôb alebo propagácia ideológie, ktorá by smerovala k potláčaniu základných práv a slobôd.

Trestné stíhanie maloletých bude vzhľadom na vek maloletých zastavené,“ uviedla Polícia.

To však liberálom nevadí, oni si už svoju úlohu splnili a články popísali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.