Liberáli si útoky Kotlebovcov vymýšľajú! Tieto dôkazy ich usvedčili! (Foto)

V Trnave na mítingu ĽSNS sa opäť zišli extrémisti z teroristickej skupiny Antifa (podla USA), ktorí po boku liberálov a progresívcov demonštrovali na zhromaždení kotlebovcov.

Po ukončení mítingu sa na sociálnych sieťach a v médiách začali šíriť správy, že práve sympatizanti ĽSNS mali napadnúť dve mladé dievčatá a zničiť im transparenty proti ĽSNS. Pravda je však taká, že táto fotografia bolo len nahrané divadlo, kedy boli tieto dve mladé dievčatá len využité v správny čas.

Obe dievčatá sa k celému incidentu vyjadrili a obe potvrdili, že im žiadny transparent zničení nebol a oni dokonca ĽSNS podporujú. O čom svedčí aj fotografia s Milanom Mazurekom.

Všetky protikotlebovské stránky a médiá však tvrdili, že “náckovia” roztrhali tieto transparenty týmto dievčatám. Nakoniec je to však veľké klamstvo, aké liberáli a progresívci šíria neustále, pretože svojim programom nedokázali zaujať ľudí, ani ich dostať na svoje vlastné mítingy.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *