Slovensko

Liberáli si útoky Kotlebovcov vymýšľajú! Tieto dôkazy ich usvedčili! (Foto)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V Trnave na mítingu ĽSNS sa opäť zišli extrémisti z teroristickej skupiny Antifa (podla USA), ktorí po boku liberálov a progresívcov demonštrovali na zhromaždení kotlebovcov.

Po ukončení mítingu sa na sociálnych sieťach a v médiách začali šíriť správy, že práve sympatizanti ĽSNS mali napadnúť dve mladé dievčatá a zničiť im transparenty proti ĽSNS. Pravda je však taká, že táto fotografia bolo len nahrané divadlo, kedy boli tieto dve mladé dievčatá len využité v správny čas.

Obe dievčatá sa k celému incidentu vyjadrili a obe potvrdili, že im žiadny transparent zničení nebol a oni dokonca ĽSNS podporujú. O čom svedčí aj fotografia s Milanom Mazurekom.

Všetky protikotlebovské stránky a médiá však tvrdili, že „náckovia“ roztrhali tieto transparenty týmto dievčatám. Nakoniec je to však veľké klamstvo, aké liberáli a progresívci šíria neustále, pretože svojim programom nedokázali zaujať ľudí, ani ich dostať na svoje vlastné mítingy.

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *