Spoločnosť

Liberáli si útoky Kotlebovcov vymýšľajú! Tieto dôkazy ich usvedčili! (Foto)

V Trnave na mítingu ĽSNS sa opäť zišli extrémisti z teroristickej skupiny Antifa (podla USA), ktorí po boku liberálov a progresívcov demonštrovali na zhromaždení kotlebovcov.

Po ukončení mítingu sa na sociálnych sieťach a v médiách začali šíriť správy, že práve sympatizanti ĽSNS mali napadnúť dve mladé dievčatá a zničiť im transparenty proti ĽSNS. Pravda je však taká, že táto fotografia bolo len nahrané divadlo, kedy boli tieto dve mladé dievčatá len využité v správny čas.

Obe dievčatá sa k celému incidentu vyjadrili a obe potvrdili, že im žiadny transparent zničení nebol a oni dokonca ĽSNS podporujú. O čom svedčí aj fotografia s Milanom Mazurekom.

Všetky protikotlebovské stránky a médiá však tvrdili, že „náckovia“ roztrhali tieto transparenty týmto dievčatám. Nakoniec je to však veľké klamstvo, aké liberáli a progresívci šíria neustále, pretože svojim programom nedokázali zaujať ľudí, ani ich dostať na svoje vlastné mítingy.

5 Replies to “Liberáli si útoky Kotlebovcov vymýšľajú! Tieto dôkazy ich usvedčili! (Foto)

  1. Od začiatku to bolo jasné že je to podvod zo strany progresívcov , Truban a spol tam ťahali ľudí za tím účelom že sa tam strhne nejaká mela a Kotlebovcov takto očiernia.No nedarilo sa.Mi tam nechodíme na to aby sme sa s niekym bili a robili bordel ale kvôli ľsns.Keď sa im nepodarilo vyprovokovať násilie tak si ho proste vymysleli.Ešte tak dokázať že aj to bol podvod (lebo určite bol) keď bol Truban zo svojimi kumpánmi na polícii a tvrdili že ich napadol po mítingu niekto zo simpatizantov ĽSNS nech si pekne vypapajú krivé obvinenie aby sa konečne zobudili s toho extrémistického sna.

  2. Jasný dôkaz toho, že PS/Spolu klamú a to tak, že sa pri tom nechajú dokonca nachytať. To je vrcholom ich hlúposti. No nečudujem sa, prečo by som sa aj mal, že? Veď čo môže vypadnúť z dutej gebule, ktorá potrebuje na to aby ako tak fungovala 5 gramov bieleho dizajnu. Mysleniu zdar!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *