adplus-dvertising

Liberáli sa tešia! Radačovský stojí pri vzniku novej strany, ktorá bude trieštiť národné sily

Voliči konzervatívno-národných strán sa môžu opäť len pozastaviť nad tým, prečo zase prichádza ďalšia strana, ktorá bude bojovať o takýto typ voliča.

O niečo podobné sa už pokúsil aj Štefan Harabin, ktorý pred voľbami do parlamentu odmietol spoluprácu s Kotlebovcami, a strana Vlasť kandidovala samostatne. Ich príbeh skončil viac než smutne a nie len že národnej politickej scéne vzali vyhodených viac ako 84-tisíc hlasov, prišli aj o príspevok od štátu za voľby, a strana Vlasť ostala v obrovských dlhoch. Ak by vtedy Harabin prijal ponuku Kotlebu, dnes by vyzeral parlament úplne inak.

Teraz sa europoslanec Miroslav Radačovský, ktorý sa na lukratívny flek do Bruselu dostal cez kandidátku Kotlebovcov pokúša o vznik novej strany, v ktorej figuruje v prípravnom výbore. Strana má niesť názov Reálna národná strana – Patriot.

Faktom však je, že Radačovský nemá ani taký dosah, ako mal Harabin a jeho šance sú teda opäť veľmi nízke. Radovať sa môže len liberálna scéna, ktorá vidí ďalšieho pomocníka, ktorý pomáha trieštiť národné sily.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!