adplus-dvertising

Liberál vidí demokraciu v tom, že by Kotlebu fyzicky zlikvidoval. Čaká kým mu diagnostikujú rakovinu a bude konať

Gramaticky správne napísaný status bez zbytočných emócii. S čistou hlavou novodobého liberála, ale s neľudskými nápadmi.

Na sociálnej sieti sa objavil komentár, ktorý sa údajne nachádzal na jednom z liberálnych médii, kde Mariana Kotlebu nemajú veľmi v láske. Tento komentár však naháňa strach. Pripomína totiž nacistov, ktorí slušne, bez emócii a s chladnou hlavou dokázali vraždiť nepriateľov.

„Som zástanca kréda: Ži a nechaj žiť a v tomto prípade možno so mnou nebudete súhlasiť… ale predstavte si situáciu že nám raz dôjdu možnosti ako toho blázna odstaviť mäkkou silou. Vtedy zostáva posledná možnosť: Fyzická likvidácia Kotlebu“ takto začal liberál svoj komentár, ktorý naháňa strach.

Na sociálnych sieťach je komentárov ohromné množstvo, ale ak niekto rozmýšľa takto, naháňa to obavy, že je naozaj schopný to urobiť. Veď dnes sa dejú ohavné veci. Jeho komentár zožal úspech a ľudia mu ho lajkovali a teda jeho myšlienku podporovali a to je ešte horšie. Takto spoločnosť nesmie napredovať.

Liberál ďalej hovorí, že vražda Kotlebu by bola v prospech celej spoločnosti a v prospech demokracie. To sa trochu bije medzi sebou nie? Chce vraždiť za demokraciu?

Záver komentáru je najhorší a v ňom mladý bradatý hipster hovorí, že len čaká, kým mu diagnostikujú rakovinu a už nebude mať prečo čakať a Kotlebu fyzicky zlikviduje. Tieto slová sú naozaj hrôzostrašné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.