Liberál Truban hanlivo o robotníkoch: "Dáš robošovi robiť kachličky a on ťa oj*be" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Liberál Truban hanlivo o robotníkoch: „Dáš robošovi robiť kachličky a on ťa oj*be“

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf neoliberálnej strany Progresívne Slovensko, Michal Truban zrejme nemá manuálne pracujúcich ľudí príliš v láske. V minulosti naznačoval, že chudobní ľudia by nemali voliť. Teraz sa objavilo video, kde sa povýšenecky a hanlivo vyjadruje o robotníkoch. “Roboši sú podľa neho “špeciálna sekta ľudí”, ktorá len pozerá ako koho ošklbať

Líder ultraliberálnej strany Progresívne Slovensko, Michal Truban prekvapuje čoraz viac. Jeho minulosť otvára rôzne otázniky, čo za človeka sa nám to derie k moci.

Po drogovej kauze Michala Trubana prichádza ďalší škandál. Len prednedávnom sa na svetlo sveta dostala internetová komunikácia Trubana, kde naznačuje, že chudobní ľudia by nemali mať právo voliť.

“Demokracia je na pi*u. Ja politiku neznášam a považujem ju za jednu z najhorších vecí, aká chodí po tejto planéte… Hlavný problém je to, že voliť môžu všetci…”, povedal Truban. Viac o tejto téme sa dočítate tu.

Najnovšie vo videu, kde má prednášku pred študentmi sa hanlivo vyjadruje o manuálne pracujúcich ľuďoch:

“Roboši, teda robotníci, to je úplne špeciálna sekta ľudí. Akože ja ich mám “strašne rád”, lebo keď sa dohodneme, že idú k tebe niečo robiť o ôsmej, tak príde o  jedenástej a díva sa na teba, že čo, čo kde si.”

Následne Truban uviedol konkrétny príkad :

“Jak s tými robošmi. Dáš mu robiť kachličky a on ťa oj*be. Prvú vec, kde ťa vidí, hej že tri si zoberie so sebou.”

Ultraliberálna strana Progresívne Slovensko sa pasuje do role akýchsi “nových politikov”a takzvaných strarých politikov posiela na smetisko politických dejín. Čo však znamená nová politika v progresívnom ponímaní? Propagovanie drog pred mládežou a pohŕdanie pracujúcimi ľuďmi ?

Výroky Michala Trubana si môžete vypočuť vo videu v čase od 1:13:30

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

zdroj: hlavnespravy.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *