Slovensko

Liberál polepil členovi ĽSNS auto, ale strápnil svojou angličtinou seba

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Vo štvrtok sa na obed konal symbolický protest pred Úrad verejného zdravotníctva, kde ľudia prišli vyjadriť nesúhlas s jeho šéfom Jánom Mikasom. Kritizovali jeho vyhlášky, ktoré obmedzovali a obmedzujú život a nazvali ho fašistom. Protestujúci okrem toho hodinu písali pod oknami úradu. Zamestnancom úradu sa ospravedlnili, že musia pracovať pod takýmto človekom.

Na proteste sa objavili aj poslanci zo strany Mariana Kotlebu a ich sympatizanti. Práve jednému z nich ultraliberálny slniečkari polepili auto vulgárnymi a primitívnymi obrázkami, ako sme u tejto komunity zvyknutý.

Zosmiešnili však sami seba, keď nedokázali ani napísať anglické slovo poriadne. Zoznam hostí v angličtine preložíme ako „guestlist“ a slniečkari ho chceli poslovenčiť vo vete „V ústave je techno, si aj na guestlite.“

Okrem iného na auto nalepili aj iné, perverzné texty s obrázkami, ktoré majiteľ vozidla rýchlo strhol, pretože viezol menšie deti.