Liberál nemá rád milenca svojej ženy, lebo nevolí liberálne strany. Inak mu nevadí, že je s jeho ženou - MAGAZÍN 1
Slovensko

Liberál nemá rád milenca svojej ženy, lebo nevolí liberálne strany. Inak mu nevadí, že je s jeho ženou

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Život progresívnych neoliberálov je častokrát veľmi zvláštny. Títo slniečkari chcú byť silou mocou iní a potom to vyzerá, že ich život je šialený. Jeden z nich sa na sociálnej sieiti sťažoval na frajera svojej manželky. A viete prečo? Nie preto, že má pletky s jeho ženou, ale že podporuje hnutia, ktoré sú proti LGBTI a ich dcéra je bisexuálna. Strácate sa v tom? Nevádi…aj my.

“Polyamória je požiadavka, praktizovanie alebo akceptácia viacerých ľúbostných vzťahov s plným vedomím všetkých zainteresovaných. “

“Polyamória je pre mňa a manželku nová a jej prvý frajer sa zdá byť milý človek. Poznajú sa už dlhý čas, ale žijú ďaleko od seba, takže všetko prebieha teraz virtuálne.
Ale naša dcéra a ja sme bisexuáli a tento chlap volí ľudí, ktorí aktívne ubližujú a dehumanizujú LGBTQ ľudí. Moja manželka sa nad tým nevzrušuje, ale myslím, že mňa to brzdí v tom, aby som ich dvoch podporoval. 

Keď si manželka píše s novými mužmi z iných zoznamiek, rád počujem, ako sa darí a teším sa na to, ako pôjde von na pár stretnutí, keď pandémia skončí. Ale k tomuto mužovi nemám žiadny rešpekt.
Je tu niekto, kto by sa podelil o podobné skúsenosti?” sťažuje sa progresívny jedinec na internete.