Liberál nechce dať Kotlebovcom šancu ani žiť a dýchať a ďalší im chce zakázať mítingy. To ale nie je fašizmus? - MAGAZÍN 1
Komentáre

Liberál nechce dať Kotlebovcom šancu ani žiť a dýchať a ďalší im chce zakázať mítingy. To ale nie je fašizmus?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Neznámy Dávid Kapusta na svojom profile uverejnil výzvu, aby ľudia v duchu demokracie písali starostovi obce Slovenská Ľupča, kde sa má konať míting Ľudovej Strany Naše Slovensko.

Dávid vo svojom statuse vyzýva všetkých, aby písali starostovi obce, aby neprenajal sálu ĽSNS. Z profilu Dávida vidíme, že podporuje liberálnych politikov a teda ide v ich šľapajách, čo na Slovensku znamená presný opak liberalizmu. Zakazovať, cenzúrovať a zničiť všetkých, ktorí majú iný názor.

Pod touto výzvou zakázať mítingy ĽSNS sa však našli skvosty diskutujúcich liberálkov. Jeden volič Oľana je dokonca v duchu demokracie rozhodnutí nedať šancu voličom ĽSNS ani žiť a dýchať. Dokonca vyzýva na natáčanie si všetkých a preposielanie videí na políciu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *