LGBTI komunita ubližuje bežným homosexuálom a vytvára dojem ťažko chorých ľudí - MAGAZÍN 1
Slovensko

LGBTI komunita ubližuje bežným homosexuálom a vytvára dojem ťažko chorých ľudí

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dnes už skoro každý bežný človek na Slovensku pozná nejakého homosexuálne orientovaného človeka. Väčšinou sú to ľudia, ktorí sa len trochou líšia od obyčajných ľudí, a kým by Vám sám, nepovedal, ako je orientovaný, možno by ste na to ani neprišli.

Ja sám osobne poznám muža, ktorý je inak orientovaný a nedá to na sebe poznať. Nepotrebuje to hovoriť celému svetu. Keď si ho začnete všímať podrobnejšie, možno by ste začali niečo iné pozorovať. Ale to len veľmi v malom.

Ono takí, nazvime ich, bežní homosexuáli, si v našej spoločnosti žijú svojím životom a Slovákom to nejak neprekáža. Nerobíme proti ním vyslovené zákony, nehádžeme ich zo striech, ako to robia v moslimských krajinách, kde je to trest smrti pre gejov. Jednoducho. Žijeme si tu všetci spolu.

Problém však nastáva vtedy, keď prichádza takzvaná LGBTI komunita jej výstrední predstavitelia a ich rôzne pochody. Napríklad taký dúhový pochod, kedy sa obsadí celá Bratislava a muži v podväzkoch, v ženskom spodnom prádle a prilepenými vibrátormi na čelách, nám prezentujú svoj štýl uspokojovania sa a ešte k tomu s transparentmi, kde žiadajú svoje práva. Ale načo? Veď my heterosexuáli tiež nepotrebujeme svetu ukazovať, čo doma v spálni robíme…

Desfile del orgullo gay en Madrid, 2013.

Tieto LGBTI komunity podporované mimovládnymi organizáciami a neoliberálnymi politikmi, len vlastne škodia bežným gejom a lezbám na Slovensku. Ich pochody a výstredné vystupovanie vytvára dojem, že každý, kto je gej alebo lezba, je ťažko chorý jedinec, ktorý behá po uliciach v spodnom prádle a chce, aby o ňom ľudia vedeli, čo robí doma v spálni so svojim priateľom.

Ak by ľudia, ktorí sú členmi LGBTI komunity boli trochu rozumní, sami by usúdili, že Slovenská spoločnosť, nieje pripravená na to, aby tu ľudia robili na ich pochodoch, to čo robia a prezentovali by sa inak. Napríklad viac oblečení.

Ďalším príklad je Adam. Transexuál z Bratislavy, ktorý natáča videá na youtube a na svojom z posledných videí sa predvádzal polonahý v obchode s potravinami. Niekto povie, že to bola len sranda, ale hovoriť toľko sexuálnych spojení s rôznym druhom potravín a opakovať slová p*ča, anál atď, je určite cez hranicu a jemu a jeho komunite to určite nezvýši status v spoločnosti. Nemôžu sa predsa potom čudovať, že ich spoločnosť nechce prijať, keď sa prezentujú asi najhoršie, ako sa len dalo.

Slováci niesu xenofóbni. Ale pozrite si fotky z Dúhové Pochodu, alebo Adamové videá a uznajte sami, že nikto z nás nechce, aby naše deti chodili medzi takýmito živlami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *