Spoločnosť Zo sveta

LGBTI aktivisti napadli mladých veriacich na ich zhromaždení: „Boh je gej! Peklo a satan!“ kričali liberáli (Video)

Mladí konzervatívni ľudia mali v Holandsku pochod za tradičnú rodinu a zdravé hodnoty. (Video s titulkami na konci článku)

Toto pokojné zhromaždenie im prerušili LGBTI liberáli, ktorí sú v Holandsku veľmi silnou a vládou rešpektovanou komunitou. LGBTI komunity sú tam natoľko odvážne, že im nevadí pred zrakmi polície fyzicky napádať ostatných ľudí, ktorí nesúhlasia s ich názormi.

„Boh je gej! Boh je gej! Peklo Satan!“ kričala jedna zo skupinky liberálov na konzervatívnych mladíkov.

Liberálne LGBTI skupiny sa stále oháňajú toleranciou, ale sami ju nevedia aplikovať a svoje názory pretláčajú agresívne a protizákonne. Na západe sa cítia tak silní, že im nevadí, ak sa pri ich porušovaní zákonov nachádza aj polícia.

Liberálni LGBTI aktivisti jedného zo skupiny konzervatívcov napadli fyzicky päsťou do tváre. Toto naozaj nieje tolerancia, ktorí oni požadujú od ostatných.

4 Replies to “LGBTI aktivisti napadli mladých veriacich na ich zhromaždení: „Boh je gej! Peklo a satan!“ kričali liberáli (Video)

  1. Prečo títo psychiatrický pacienti behajú po uliciach a nie sú v psychiatrických ústavoch, pod dozorom vo svieracích kazajkách?

  2. Greetings from Idaho! I’m bored to tears at work so I decided to check out your blog on my iphone during lunch break. I love the information you present here and can’t wait to take a look when I get home. I’m shocked at how quick your blog loaded on my phone .. I’m not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, fantastic blog!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *