LGBTI aktivisti napadli mladých veriacich na ich zhromaždení: "Boh je gej! Peklo a satan!" kričali liberáli (Video) - MAGAZÍN 1
Zo sveta

LGBTI aktivisti napadli mladých veriacich na ich zhromaždení: “Boh je gej! Peklo a satan!” kričali liberáli (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Mladí konzervatívni ľudia mali v Holandsku pochod za tradičnú rodinu a zdravé hodnoty. (Video s titulkami na konci článku)

Toto pokojné zhromaždenie im prerušili LGBTI liberáli, ktorí sú v Holandsku veľmi silnou a vládou rešpektovanou komunitou. LGBTI komunity sú tam natoľko odvážne, že im nevadí pred zrakmi polície fyzicky napádať ostatných ľudí, ktorí nesúhlasia s ich názormi.

“Boh je gej! Boh je gej! Peklo Satan!” kričala jedna zo skupinky liberálov na konzervatívnych mladíkov.

Liberálne LGBTI skupiny sa stále oháňajú toleranciou, ale sami ju nevedia aplikovať a svoje názory pretláčajú agresívne a protizákonne. Na západe sa cítia tak silní, že im nevadí, ak sa pri ich porušovaní zákonov nachádza aj polícia.

Liberálni LGBTI aktivisti jedného zo skupiny konzervatívcov napadli fyzicky päsťou do tváre. Toto naozaj nieje tolerancia, ktorí oni požadujú od ostatných.

https://www.youtube.com/watch?v=zO3ipHT55Jc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *