Zo sveta

LGBT v Poľsku nemá šancu. Demonštranti spálili dúhovú vlajku a vykrikovali urážlivé heslá (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V sobotu poľskí nacionalisti pochodovali cez centrum Varšavy, aby si pripomenuli 76. výročie Varšavského povstania proti nacistickému Nemecku.

Chvíľu pred tým, než sa dotknutí zhromaždili pred prezidentským palácom, niektorí demonštranti spálili vlajku LGBT a vykrikovali homofóbne urážlivé hesla, informuje Sputnik.

Následne sa po celom meste na dve minúty rozozvučali sirény, aby pripomenuli hodinu, kedy 1. augusta 1944 vypukol boj. Tento rok bol pochod usporiadaný pod heslom „Nemecké zločiny nie sú odhalené“.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *