Letíte na dovolenku? Čakajte policajtov na letisku a takúto mastnú pokutu!

Od soboty 20.marca 2021 je na Slovensku zakázané odcestovať do zahraničia za účelov rekreácie. Dovolenkári, ktorí lietali do exotických krajín majú teda smolu.

Polícia bude tento zákaz kontrolovať na všetkých slovenských letiskách. ,,Kontroly budú prebiehať na letisku v Bratislave, Košiciach a Poprade, ale tiež na letiskách na celom území SR, najmä pri letoch do obvyklých dovolenkových destinácií,“ informovala Denisa Bárdyová, hovorkyňa Prezídia Policajného zboru SR. 

Ak Slováci nebudú rešpektovať zákaz vycestovanie za účelom rekreácie, môže im byť udelená pokuta na miesta až do výšky 1 000 eur. 

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353