Lesbický pár sa priznal k zabitiu syna a odrezaniu jeho pohlavného orgánu - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Lesbický pár sa priznal k zabitiu syna a odrezaniu jeho pohlavného orgánu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Matka Rosana Cândido (27), spolu so svojou partnerkou Kacylou Pessoa (28), chlapca viac ako dvanásťkrát prebodli a stiahli mu kožu z tváre, a jeho telo rozporcovali.

Pár tiež údajne nožom chlapcovi skúšal vybrať očné buľvy, aby zabránili jeho možnému identifikovaniu.

Časti mŕtveho tela chlapca sa pokúšali spáliť na grile, aby sa im jeho pozostatky dali lepšie ukryť v kufríku, ktorý ponorili do odpadovej šachty.

Ostatné menšie časti tela mŕtveho chlapca našla polícia v ruksakoch dvojice skryté v ich dome. Lesbické milenky, ktoré žijú 30km od Brazílie všetko pred políciou priznali.

Obvinené sú zo zabitia, mučenia a skrývania mŕtvoly. Tento lesbický pár však už rok pred zavraždením malého syna urobil ešte niečo ohavné. Podomácky mu odrezali jeho pohlavný orgán, pretože údajne, malý syn, sa chcel stať ženou.

Mieste noviny uviedli: “Tieto ženy mu po odstránení penisu zmrzačenú plochu podomácky niťou a ihlou upravili na ženský pohlavný orgán.”

Matka vysvetľovala, že chlapec bol pre ňu bremenom a prekážkou jej láskyplného vzťahu, k jej lesbickej partnerke. Už k nemu necítila lásku, pretože jej syn pripomínal oca, ktorý ju údajne zneužíval.

Zdroj: newspunch.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *