Lepšiu reklamu si Mazurek nemohol pred voľbami ani želať. Táto prehra je to čo potreboval - MAGAZÍN 1
Komentáre Slovensko

Lepšiu reklamu si Mazurek nemohol pred voľbami ani želať. Táto prehra je to čo potreboval

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Najvyšší súd odsúdil Mazureka a pripravil ho o mandát poslanca. K tomu všetkému dostal pokutu 10-tisíc eur.

Pre samotného Mazureka to určite nie je katastrofálna situácia. Peniaze na pokutu sa mu určite podarí zohnať, veď už aj samotní ľudia v diskusiách sa mu chcú poskladať. A kto by sa divil, veď povedal presne to, čo si všetci myslia, len Mazureka za to odsúdili. Ľudia s ním jednoducho súcitia.

A to je presne to, z čoho bude Mazurek ťažiť do ďalších volieb, ktoré sú tu už čoskoro. Stačí mu zaplatiť pokutu a vydržať polroka do nových volieb a už teraz je nad slnko jasnejšie, že získa ešte viac hlasov ako v posledných európskych voľbách, kde mu odovzdalo hlas 40 tisíc ľudí.

Liberáli sa tešia, ale zbytočne, prehratý súd pre Mazureka za takúto vec len ešte viac nabudí jeho samotného do boja za jeho presvedčenie a ľudia budú pod tlakom emócii o ňom rozprávať, šíriť jeho myšlienky a vo voľbách mu odovzdajú hlasy, ktoré Mazurek potrebuje na svojej politickej ceste.

Milan Mazurek je veľmi mladý politik a veľmi výrečný politik. Aj keď je po Kotlebovi asi najviac mediálne šikanovaný, všetko to veľmi dobre zvládal a bude zvládať. Myslím si, že táto malá prehra bola práve to, čo Mazureka nakopne ešte viac a dnes, kedy prehral súd, vlastne začne jeho cesta naberať na obrátkach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *