Komentáre Politika

Lepšiu reklamu si Mazurek nemohol pred voľbami ani želať. Táto prehra je to čo potreboval

Najvyšší súd odsúdil Mazureka a pripravil ho o mandát poslanca. K tomu všetkému dostal pokutu 10-tisíc eur.

Pre samotného Mazureka to určite nie je katastrofálna situácia. Peniaze na pokutu sa mu určite podarí zohnať, veď už aj samotní ľudia v diskusiách sa mu chcú poskladať. A kto by sa divil, veď povedal presne to, čo si všetci myslia, len Mazureka za to odsúdili. Ľudia s ním jednoducho súcitia.

A to je presne to, z čoho bude Mazurek ťažiť do ďalších volieb, ktoré sú tu už čoskoro. Stačí mu zaplatiť pokutu a vydržať polroka do nových volieb a už teraz je nad slnko jasnejšie, že získa ešte viac hlasov ako v posledných európskych voľbách, kde mu odovzdalo hlas 40 tisíc ľudí.

Liberáli sa tešia, ale zbytočne, prehratý súd pre Mazureka za takúto vec len ešte viac nabudí jeho samotného do boja za jeho presvedčenie a ľudia budú pod tlakom emócii o ňom rozprávať, šíriť jeho myšlienky a vo voľbách mu odovzdajú hlasy, ktoré Mazurek potrebuje na svojej politickej ceste.

Milan Mazurek je veľmi mladý politik a veľmi výrečný politik. Aj keď je po Kotlebovi asi najviac mediálne šikanovaný, všetko to veľmi dobre zvládal a bude zvládať. Myslím si, že táto malá prehra bola práve to, čo Mazureka nakopne ešte viac a dnes, kedy prehral súd, vlastne začne jeho cesta naberať na obrátkach.

16 Replies to “Lepšiu reklamu si Mazurek nemohol pred voľbami ani želať. Táto prehra je to čo potreboval

 1. Za prve Kokotlebovska zapredana stranocka s minimom citatelov: Minonka ako pravoplatne odsudeny nemoze kandidovat v dalsich volbach nedonosenci. Takze good luck 😀
  Za druhe: Mazurecek je spinavy nacek ako cela vasa zelene strana. Ma to teraz aj pisomne.
  Za tretie: Ako zacne naberat na obratkach cesta nacka? Naposledy ked zacala naberat na obratkach cesta slovenskych nackov tak o 5 rokov sa hompalali 😀

  1. Mystero, skončíš ty, a dúfam mačetou tvojho migračného moslimského kamoša. Neprídem ti na pomoc. A nemusíš sa ani hompáľať.

  2. tak ty si buď jeden z tých čo preferujú 5 gramov bieleho webdizajnu, alebo sa zahaľujú dúhovou vlajkou, prípadne si jeden z tých obrezaných a nosatých

   1. No vidis ty nazi smrad ze ak nekopem s vami do nevyholenych hlav tak hned som narkoman, gay alebo zid 😀 😀 Ale nieeeee, vy nieste rasisticke mrdky..vy ste uplne normalny, ze? Uplne normalne vytrete nazi hovna 😀 A Minonka to uz ma aj na papiery.

  3. Môže kandidovať, nemohol by, keby mal podmienku, alebo nezaplatil pokutu 10 tisíc €, ktorú dostal. Ak zaplatí, môže kandidovať znovu do parlamentu. Pozri si zákon. K tomu fašizmu – kotlebovci majú od fašizmu ďaleko. Máš internet, tak študuj dnešné nacistické strany a organizácie, a porovnaj ich s kotlebovcami.

  4. Ty dilino, píš po slovensky keď si na slovenskom fóre. Keď chceš používať čechizmy tak odpáľ na české fórum.

  5. Ty dilino „mystero“, píš po slovensky keď si na slovenskom fóre.
   Keď chceš používať čechizmy tak odpáľ na české fórum.

  1. Ake mile prianie, tak typicke na kotletu 🙂
   A pre istotu 2x ak by som to raz nepostrehol alebo len senilita, resp debilita zauradovala?
   Ver mi Slavko ze si posledny koho by som ziadal o pomoc.

   1. Progresívni psychopat z Pezinskej liečebne, z ktorej 5g bieleho máš rozožraný mozog?
    Prečo by si ty hrdý progresívny pacient psychiatrie mal niekoho žiadať o pomoc? Veď ty chceš multikulti obohatenie, gebula ťa len špatí, mozog nemáš, a on by bol ten posledný koho by si žaidal o pomoc? Kurnik, ty pomoc nepotrebuješ, ty potrebuješ len zomrieť. Jak povedala súdružka advokátka bez advokácie Čaputová, Slovensko je krajina kde budete chcieť zomrieť. Mystero233, je tvoj čas.

 2. Mystero 233
  Ty ubožiak patríš na tú scestnú stranu a vieš prečo ? Tak ti
  to poviem,lebo nerozoznáš plevy od zrna a na Slovensku si žiť nezaslúžiš,lebo ješ slovenský chlebík ty fašista neviem koho pesničku spievaš,ale ak ti je Mazurek a Kotlebovci nie v pohode,tak sa sťahuj tam za koho kopeš aj s ostatnými a aj s ćaptavú

  1. Celkom uspesne rozoznam dementa od normalneho cloveka a zatial ste ty aj Slavko slusne postihnuty 😀
   A ja som fasista? Zaujimave..nikdy som fasizmus nepodporoval, nehajloval som ako Minonka, nespochybnoval som holokaust ako Minonka, nevadia mi zidia ako Minonke a senilnemu Mizikovi..a hlavne nemam to na papieri od sudcu ako Mazurecek ty tela vytrete 😀
   A ano..ty povies a ja ssa budem stahovat 😀 😀 😀 Na tvoj rozkaz sedlana sprosta 😀

   1. Progresívny psychopat, je tvoj čas zomrieť, sfetovaný si, mozog máš rožzožraný, plný nenávisti a už by si sa mal pobrať het do toho vášho progresívneho raja. Medzi svojich euronacistických spolunarkomanov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *