Slovensko

Lengvarský: Vynucujte si, aby vás v reštauráciách kontrolovali, či ste očkovaní

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Vláda sprísňuje od pondelka opatrenia a pre neočkovaných to znamená lockdown. Budú mať zakázaný vstup do obchodných centier a nakúpiť si môžu len základné potraviny.

Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský žiada ľudí, aby, ak ich pustia do reštaurácie, aby si vynucovali kontrolu covid pasov.

„Súčasná epidemiologická situácia ohrozuje zdravotnícky systém ako taký a poskytovanie zdravotnej starostlivosti aj iným, ako ‚covidovým‘ pacientom,“ pripomenul minister. Priznal, že epidemiologické čísla nútia k sprísneniu opatrení aj voči tým, ktorí boli zodpovední a nechali sa zaočkovať. 

„Ak budete v reštaurácii, kde vás neskontrolujú, žiadajte, aby ste boli skontrolovaní, žiadajte, aby ste boli v bezpečnom prostredí a aby sme si boli istí, že opatrenia už nebude nutné ďalej sprísňovať,“ zdôraznil minister zdravotníctva.

One Reply to “Lengvarský: Vynucujte si, aby vás v reštauráciách kontrolovali, či ste očkovaní”

  1. „Ak budete v reštaurácii, kde vás neskontrolujú, žiadajte, aby ste boli skontrolovaní, žiadajte, aby ste boli v bezpečnom prostredí a aby sme si boli istí, že opatrenia už nebude nutné ďalej sprísňovať,“ zdôraznil minister zdravotníctva. TOTO NAOZAJ MÔŽE POVEDAŤ IBA GUMA ZELENÁ, HLUPÁK POŠAHANÝ, VYMETENÝ HŇUP ! ! ! !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *