Lengvarský včera hovorilo nových opatreniach a dnes už všetko bude inak, tvrdí Kollár. Totálny chaos! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Lengvarský včera hovorilo nových opatreniach a dnes už všetko bude inak, tvrdí Kollár. Totálny chaos!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ešte včera predstavil minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský trojfázové opatrenia po lockdowne, ktoré by mali uľaviť očkovanými a prekonaným. Nič z toho asi nebude platiť a všetko bude inak, odkazuje Boris Kollár.

Dnes ráno rokuje vláda o lockdowne a protipandemických opatreniach a rokovania môžu pokračovať až do večera. Výsledok sa zrejme dozvieme až po zasadnutí vlády, ktoré je 8.decembra.

„Nejaká dohoda bude musieť byť. Končí nám dvojtýždňový lockdown. V týchto dňoch dochádza k prehodnoteniu. Máme tu nejaké odporúčania konzília, to znamená, že nejaká dohoda zajtra na vláde bude,“ povedal Pčolinský.

Tri fázy, ktoré včera predstavil minister Lengvarský, podľa Kollára vôbec nebudú platiť. „Všetko bude inak,“ skonštatoval predseda hnutia Sme rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *