Slovensko

Lengvarský je za núdzový stav a obmedzený pohyb len pre neočkovaných Slovákov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Konzílium odborníkov navrhlo nové pravidlá pre čierne okresy, kde by napríklad neočkovaní Slováci mali obmedzený pohyb. Dnes sa k tomu vyjadril aj minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský.

Lengvarský je za obmedzenie pohybu v čiernych okresoch pre neočkovaných. To však nepôjde bez núdzového stavu, ktorý minister na lokálnom princípe podporí.

Výsledky rokovaní by sme sa mali dozviedieť v najbližšej dobe, no podľa slov ministra to zrejme počas dnešného dňa nebude. Premiér Eduard Heger sa po zasadnutí Konzília vyjadril, že sa k návrhol vyjadrí tento týždeň.

Za ktorými opatreniami stojí minister Lengvarský:

  • obmedziť pohyb pre nezaočkovaných v čiernych okresoch
  • zaviesť covid pasy (OTP) na vstup do zamestnania od červeného okresu
  • obmedziť otvorenie prevádzok do 22 hodiny od bordového okresu
  • platiť zvýhodnenú PN-ku pri ochorení covid 19 len zaočkovaným
  • zvážiť povinné očkovanie určitých skupín obyvateľov tak, ako to robia v iných štátoch EÚ

2 Replies to “Lengvarský je za núdzový stav a obmedzený pohyb len pre neočkovaných Slovákov

  1. Chápem, že minister nemôže plne zodpovedať za chémiu ,,vakcín,,. Žiadam ho však, aby plne, celou svojou integritou, titulom, majetkom a trestnoprávne zodpovedal za svoje vyhlásenia, ktorím musí vzhľadom k situácii bezpodmienečne veriť. Stopercentne, inak musí priznať, že tomu, čo tvrdí, sám neverí. Tretia cesta nie je .. A rúška – to samé .. A s rukou na ústave ! Toľko ku komisii na obnovenie dôvery … Každý politik, minister poslanec, poradca musí v plnej miere za svoje vyjadrenie niesť zodpovednosť. musia byť zodpovední, osobne zodpovední, politicky zodpovední a trestnoprávne zodpovední. Aby sa na Slovensku všetkým ľuďom dobre žilo, nie iba polovici, všetkým !!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *