Lekárka oznámila, že odmieta očkovať ľudí a niesť zodpovednosť za dlhodobé vedľajšie účinky - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Lekárka oznámila, že odmieta očkovať ľudí a niesť zodpovednosť za dlhodobé vedľajšie účinky

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Očkovanie po celom svete stagnuje a vlády sa snažia všemožne presviedčať ľudí, aby do seba nechali vpichnúť rýchlo vytvorenú vakcínu. Odborníci, ktorí dostávajú priestor v médiách však tvrdia, že vakcína je v poriadku a je riadne schválená. Zodpovednosť však odmietajú samotní výrobcovia vakcín a to najviac desí tých, ktorí sa nedali zaočkovať.

V našom regióne je stále polovica nezaočkovaných a tá druhá polovica má v sebe len jednu dávku. Plne zaočkovaných na Slovensku máme len 39% ľudí. U našich susedov Českej republike sa našla lekárka, ktorá sa vymyká z davu. Tá varuje, že vakcína je experimentálna s podmienečnou registráciou v núdzovom režime a s neznámymi dlhodobými vedľajšími účinkami, ktoré môžu prísť o 2 až 10 rokov. Preto odporúča rodičom, aby si dobre rozmysleli, či nechajú zaočkovať svoje deti od 12 rokov.

Ako sama lekárka uvádza, ona nehodlá niesť zodpovednosť za možné dlhodobé vedľajšie účinky a preto odmieta svojim pacientom túto vakcínu aplikovať.