Zo sveta

Lekári sa belgickej premiérke otáčali pri jej návšteve chrbtom

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Lekári a zdravotné sestry v nemocnici Saint-Pierre v Bruseli v Belgicku sa pri tichom proteste otočili chrbtom, keď na návštevu prišla premiérka krajiny Sophie Wilmes.

Predpokladá sa, že protest bol proti dekrétu, ktorý umožňuje nekvalifikovanému personálu vykonávať ošetrovateľské povinnosti počas pandémie koronavírusu.

Belgická vláda sa dostala za kritiku za riešenie krízy. Belgicko je jednou z najviac postihnutých krajín v Európe.

Hneď ako sa znížila pravdepodobnosť nákazy koronavírusom, začínajú sa európski politici cieľavedome zviditeľňovať. Belgická premiérka, ktorá sa počas najhoršej pandémie koronavírusu doslovne bezpečnostne a epidemiologicky zabarikádovala, vyšla zo svojho sídla a rozhodla sa potešiť belgický ľud vlastnou prítomnosťou. Zviditeľniť sa chcela návštevou nemocnice St. Pierre v Bruseli, kde lekársky personál bojoval o životy nakazených pacientov

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *