Slovensko

Lekár Mesík: Očkovanie je jeden masový experiment

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Slovenský lekár Juraj Mesík v televízii TA3 tvrdil, že podľa neho je očkovanie „jeden masový experiment“, pretože vakcíny na covid neprešli testovaním, akým prešli v minulosti iné vakcíny. Treba však dodať, že všetky vakcíny, ktorými sa u nás očkuje, boli riadne schválené (video na konci článku)

Balenie vakcín obsahuje aj upozornenie s možnými vedľajšími účinkami. Podľa Mesíka je očkovanie takýmito vakcínami ďaleko za hranou.

„Okrem toho, že tu máme ideologizáciu očkovania, tak pochopiteľne je očkovanie politický a komerčný projekt,“ upozorňuje Mesík.

„Minulý rok vrazili svetové vlády miliardy a miliardy dolárov a eur do vývoja vakcín, oni teraz nemôžu povedať verejnosti, že to boli zbytočne vyhodené peniaze, vakcíny vyhodíme,“ myslí si Mesík. „Pochopiteľne, že pre tie firmy, ktoré vakcíny vyrábajú, je to dar z neba, sú to kšefty za desiatky miliárd eur,“ vyjadril sa.