Lasica je tvárou očkovacej kampane, no ruskú vakcínu odmieta: Sovietsky tovar nechcem

Je tvárou očkovacej kampane, no ruskou vakcínou by sa zaočkovať nedal. Milan Lasica bol hosťom diskusnej relácie portálu Startitup.

Lasica je už jednou dávkou očkovacej látky zaočkovaný a teraz čaká na druhú. Aj keď prežíva neľahké časy, humor ho neopúšťa  „Je to podľa mňa nutné. Pretože jediné, čo nás môže zachrániť pred panikou, je humor. A najmä s humorom sa ľahšie znášajú aj veľmi dramatické situácie,”.

Lasica sa vyjadril aj k očkovacej látke Sputnik V, ktorá je vyrábaná v Rusku a zatiaľ nemá registráciu v Európskej únii „K ruskej vakcíne mám takú prirodzenú nedôveru, lebo my, čo sme žili 40 rokov v komunizme pod záštitou Sovietskeho zväzu, nie sme veľkí prívrženci sovietskeho tovaru. Aj keď na druhej strane treba povedať, že mali výbornú a významnú techniku a že očkovanie po vojne proti záškrtu a obrne bolo tiež z ruských vakcín a bolo úspešné. Takže ja si myslím, že treba počkať, ako sa rozhodne Európska únia,” dodal Lasica.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353