Lajčákova zmluva hovorí, že USA na Slovensku zriadia vlastnú vojenskú políciu (Celý dokument tu)

Portál Warsonline 5. apríla zverejnil znenie predmetnej zmluvy s tým, že autentickosť textu nie je možné v súčasnosti potvrdiť ani vylúčiť.

V tejto vojenskej zmluve sa píše napríklad aj to, že USA budú môcť zriadiť a používať ich vlastnú vojenskú políciu na objektoch, kde budú sídliť a v obciach, ktoré sa nachádzajú pri týchto objektoch. To sú napríklad pri letisku Sliač mestá Banská Bystrica a Zvolen.

5 Replies to “Lajčákova zmluva hovorí, že USA na Slovensku zriadia vlastnú vojenskú políciu (Celý dokument tu)

  1. Chcem sa opytat p. Lajcaka-Naco nam budu americke jednotky na Slovensku?Naco je potrebne obnovenie letisk?Co je hlavnou ulohou americkej armady na slovensku?Ake nebezpecenstvo nam hrozi ze potrebujeme americke jednotky na slovensku?Je Slovensko v ohrozeni ze je potrebne vybudovat americke zakladne v nasej krajine? Ktora krajina sa vyhraza Slovensku a je pre Slovensko hrozbou? Mate dokazy potvrdzujuce mozne utoky a ohrozenie Slovenska? Dakujem

  2. Každý kto zradí a zavedie cudzie vojsko na územia Slovenska bude braný ako zradca Slovenského národa apodľa toho bude súdený. A Pán Lajčiak si chystá trest ! Aj všetci o to odsúhlasili !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *