Kým slovenskí podnikatelia nevedia z čoho budú žiť, Tesco vo veľkom predáva oblečenie či kvety - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kým slovenskí podnikatelia nevedia z čoho budú žiť, Tesco vo veľkom predáva oblečenie či kvety

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Slovenskí maloobchodníci či podnikatelia s malými prevádzkami sú zúfalí. Štát ich zavrel a kompenzácie sú v nedohľadne. Ak niekto predával v malom obchodíku topánky či oblečenie, musí mať zavreté. Tieto veci si však viete stále kúpiť napríklad v Tescu.

„Ako majiteľka malej odevnej firmy mi proste nové opatrenia proti Covidu hlava neberie. Zamestnávam šičky, modelárky, výroba beží iba na Slovensku. Mám tri kamenné predajne a tie sme zatvorili. Našité kabáty, šaty… tak ostávajú na sklade, hlavne že v Tescu ich veselo predávajú ďalej. Je super, že táto vláda umožní predaj nadnárodným korporáciám a vlastných malých podnikateľov ničí. Odevy ušité niekde v Číne sa veselo predávajú a naše sa nesmú. Je mi z tejto vlády smutno.“ píše smutná slovenská podnikateľka.

One Reply to “Kým slovenskí podnikatelia nevedia z čoho budú žiť, Tesco vo veľkom predáva oblečenie či kvety”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *