Komentáre Politika

Kým sa Harabin bozkával s Ficom, Kotleba bojoval za národ v uliciach

Idú voľby, národné strany naháňajú voličov a často počujeme, že Kotleba môže za to, že máme v prezidentskom úrade liberálneho zástupcu. To naozaj niekto verí, že Harabin by jej bol silnejším súperom ako Šefčovič? To uverí len blázon…

Treba si však uvedomiť, že pán Harabin začal byť veľký národniar len posledné dva, možno tri roky. On v podstate nasadol na tento vlak, ktorý bojuje za národné a tradičné hodnoty. Nasadol vtedy, keď si to už Marian Kotleba a jeho spolubojovníci všetko pekne vyšľapali.

Kým Kotlebovci bojovali v uliciach a policajti sa na nich ukájali, Harabin sa bozkával s Robertom Ficom na teplých miestečkách. Kým Harabin rozkazoval na Ministerstve Spravodlivosti, Kotlebu jeho ľudí a rodinu prenasledovali či dokonca brutálne až do krvi zbili (článok o tom tu).

Treba sa zamyslieť, kto si z nich dvoch si od začiatku ide jasne svoju cestu. Kotleba nešpekuluje ako Harabin, ktorý po prezidentských voľbách jasne povie, že nezaloží politickú stranu a nepôjde do politiky. Harabin špekuluje, často mení svoje postoje. Prečo to robí nikto nevie.

3 Replies to “Kým sa Harabin bozkával s Ficom, Kotleba bojoval za národ v uliciach

  1. Keď som videl Kotlebu po prezidentských voľbách povedať ….“Som spokojný z výsledkom volieb“..tak som si povedal že odo mňa už jeho strana hlas nedostane. Keď je taký spokojný!
    Načo sa hrabal na prezidenta? Chcel vedieť koľko má percent? najprv ponúkol Harabinovy nech kandiduje za prezidenta pod ĽSNS a keď to Harabin odmietne, tak ide kandidovať sám, aj keď vedel že nemá takú šancu ako Harabin.

  2. V prezidentských voľbách som volil Harabina, ale v parlamentných budem voliť ĽSNS.
    A potom, čo Harabin natáral po voľbách odo mňa už hlas nikdy nedostane.
    Tie Harabinove vyhlasenia: „Harabin má vždy pravdu“, ukazuje na to, aký je to narcis a nikdy neuzná, že aj niekto iný môže mať pravdu !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *