Kým sa Harabin bozkával s Ficom, Kotleba bojoval za národ v uliciach - MAGAZÍN 1
Komentáre Slovensko

Kým sa Harabin bozkával s Ficom, Kotleba bojoval za národ v uliciach

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Idú voľby, národné strany naháňajú voličov a často počujeme, že Kotleba môže za to, že máme v prezidentskom úrade liberálneho zástupcu. To naozaj niekto verí, že Harabin by jej bol silnejším súperom ako Šefčovič? To uverí len blázon…

Treba si však uvedomiť, že pán Harabin začal byť veľký národniar len posledné dva, možno tri roky. On v podstate nasadol na tento vlak, ktorý bojuje za národné a tradičné hodnoty. Nasadol vtedy, keď si to už Marian Kotleba a jeho spolubojovníci všetko pekne vyšľapali.

Kým Kotlebovci bojovali v uliciach a policajti sa na nich ukájali, Harabin sa bozkával s Robertom Ficom na teplých miestečkách. Kým Harabin rozkazoval na Ministerstve Spravodlivosti, Kotlebu jeho ľudí a rodinu prenasledovali či dokonca brutálne až do krvi zbili (článok o tom tu).

Treba sa zamyslieť, kto si z nich dvoch si od začiatku ide jasne svoju cestu. Kotleba nešpekuluje ako Harabin, ktorý po prezidentských voľbách jasne povie, že nezaloží politickú stranu a nepôjde do politiky. Harabin špekuluje, často mení svoje postoje. Prečo to robí nikto nevie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *