Politika

Kto je Švec?

Róbert Švec sa vo vysielaní slobodného vysielača vyjadril, že Slovensko potrebuje mladého prezidenta, nie bývalého ministra či bývalého ochrankára (narážal tým pravdepodobne na Štefana Harabina, ktorý bol ministrom, a na Mariana Kotlebu, ktorý sa v mladosti živil ako ochrankár).

Ďalej uviedol „Som pripravený prevziať zodpovednosť za budúcnosť nášho štátu!“. Toto sú veľmi pekné slová, ale otázka je, kto je vlastne Róbert Švec, že si dovolí, takéto niečo tvrdiť?

V prvom rade je to predseda Slovenského hnutia obrody, pronárodnej strany, ako sa prezentujú. V druhom rade a teda skôr po prejdení si jeho vyjadrení na sociálnych sieťach, je to veľký kritik Mariana Kotlebu a vyjadruje sa ku všetkému, čo zverejňujú médiá na Kotlebovú ĽSNS a jeho ľudí.

V rádiu Slobodný Vysielač sa sťažoval, že vyzval pronárodných kandidátov na spájanie síl a nik sa mu neozval. Preto sa rozhodol, že odovzdá hlasy a bude kandidovať. Najnovšie prieskumy mu dávajú 0,5% hlasov (FOCUS). Švec však aj naďalej čaká, že sa mu niektorý z kandidátov ozve, a podporí ho v boji o prezidentský palác, kde ako on o sebe hovorí, bude mladým, dynamickým prezidentom, ktorý prevezme zodpovednosť štátu.

zdroj. facebook.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *